Chřipky a virózy posledních týdnů - možnosti jak s nimi zatočit je hned několik!!

Chřipky a virózy - řádí všude kolem nás - a máme hned několik možností jak se s nimi vypořádat!!
Z TCM jsou úžasné např.:

002 - Chlad ranní mlhy - pomáhá v prevenci viróz a onemocnění z prochladnutí 
012 nebo 013 - jako přírodní "antibiotikum"

Z homeopatie nedám dopustit na:

Bella-donnu - dle materií medik např. E.B.Nashe nebo J.T. Kenta bývá doporučována v prevenci epidemických horečnatých onemocnění i při vysoké horečce s rychlým nástupem a schváceností.
Pro často nemocné bývá dobrá Silicea pro podporu imunity křehkým zimomřivým lidem
Arsenicum album pro lidi s "chytlavostí" vůči onemocněním - obvykle s velkým vyčerpáním provázejícím onemocnění - s výrazným symptomem pálení.

Arnicu lze použít pro lepší snášení symptomu letošní chřipky postihující svaly - především lýtkové a stehenní kdy nemocného bolí prakticky stejně intenzivně jako hlava

A v případě problémů s dýchacími cestami - vlhkým kašlem, rýmou - volím mezi Kaliem carbonicem a Natriem sulfuricem.

Zejména Natrium sulfuricum se letos osvědčilo ve velkém množství případů problémů dýchacích cest provázejících virová onemocnění posledných týdnů.

Dospělí a zejména děti díky skvělé chuti při kašli rádi saháme po Mišpulníkovém sirupu a nebo od Dědka kořenáře B. Nového - Gambit P, případně po jeho dalších produktech jako: Lichořeřišnicová směs při náběhu na angínu, nebo Diviznové směsi při velkém kašli.
(více opět v sortimentu zboží www.kramekzdravizprirody.cz)

A protože již dlouhá léta sama užívám ve své rodině - nejen v "ordinaci" výrobky švýcarské firmy JUST CS / Nahrin - vždy když je někde zánět mám po ruce Tymiánový krém který aplikuji co nejblíže zánětem postižené lokaltě na pokožku a to několikrát denně. Do vzduchu přidám
Eucasol - krásně provoní vzduch, desinfikuje, pomáhá usnadňovat dýchání nemocnému a zároveň pomáhá chránit před šířením infekce
K posílení imunity krátkodobě používám Echinacinu případně s kapkou Tea Tree oleje nebo Oleje z 31 bylin a k dlouhodobé podpoře imunity nasazuji dětem a někdy i sobě MSA caps. Zdroj betaglukanů a Aceroly v maximální účnnosti.

Velmi kvalitní betaglukany, které bývají doporučovány i pro lidi s autoimunitními onemocněními máme v sortimentu produkty firmy Mycomedica - Reishi, Imunoglukan, .. a dětmi oblíbený Dračí sirup  a spoustu dalších.

U nejmenších dětiček se nám výrazněji také osvědčilo podávání KOZÍHO KOLOSTRA - díky naší osobní znalosti paní dodávající tento skvělý produkt na český trh - jsme si naprosto jisti, že nabízíme to nejlepší co je k dostání a o naše klienty je skvěle postaráno - přestávají ekzémy, bolesti bříška a zlepšuje se imunita.

A tak ZDRAVÍ PŘEDEVŠÍM

Váš tým KRAMEKZDRAVIZPRIRODY:CZ