SLEVA 20% A VÍCE NA SYPANÉ BYLINNÉ SMĚSI, TINKTURY, ZDRAVÉ LAHVE, ... Z DŮVODU OBMĚNY SORTIMENTU JE TENTO ZE SEKCE VÝPRODEJ V DOPRODEJI

O nás

V tomto eshopu naleznete sortiment z nabídky primárně českých výrobců - například českých homeopatik, které k nám neputují z daleka, ale vyrábí se z našich tuzemských bylinek a dalších surovin, dále produkty předních českých bylinkářů - i dovozců ze zahraničí - lety ověřený a nejen v mém konzultačním centru (www.homeopatie-sikytova.cz) osvědčený. 

Lidé mé konzultační centrum často rádi zjednodušeně nazývají "bylinnou lékárnou" .
Jak šel čas vznikly dvě různé samostatné sekce. Internetová tato www.kramekzdravizprirody.cz  a konzultační centrum s odlišnými dobami pro vloný prodej a konzultace (doby pro volný prodej slouží též k pomoci při sos stavech bez  nutnosti objednání) - z těchto důvodů může docházet k odlišnostem v sortimentu.

V tomto e-shopu naleznete široký sortiment výrobků z řad homeopatik od českého výrobce, bylinek či medicinálních hub v různé podobě (sušené směsi, kapky, tintury, tablety, ...), avšak důraz klademe vždy na prvotřídní kvalitu od všech našich dodavatelů a bylinkářů (např. TCM Herbs, MycoMedica, JUKL, KADAŇKA, KOLLÁR, CARUN, ENERGY, JUST A NAHRIN, ...).  Nabídku doplňujeme ještě např. o ZDRAVOU LAHEV nebo energetické budhovo (kamenné) náramky.

Věřím, že u nás nalezne to pravé pro sebe i své blízké.

V  konzultačním centru umístěném v budově Zdravcentra Skvrňany v Plzni naleznete v sortimentu nejen toto, ale i další zboží, které se liší sezónně dle aktuálních potřeb a je na tomto e-shopu nezávislé, a co je nejdůležitější, naleznete zde hlavně služby profesionálního homeopata a konzultanta přírodní medicíny - odborníka zajišťujícího odbornost rad i v tomto eshopu.

Protože jsou mé služby jedinečné, jako celý tento koncept přírodní péče vhodně nakombinované s klasickou medicinální péči, je jedinečně nakombinovaná i  provozní doba:

PROVOZNÍ DOBA CENTRA PŘÍRODNÍ PÉČE A HOMEOPATIE 
(výdejního místa pro tento e-shop)

otevírací doba

(změny v době pro volný prodej pro daný měsíc vždy naleznete buď přímo v Centru, nebo na FB https://www.facebook.com/KramekZdraviZPrirody/ )

KONZULTAČNÍ ČINNOSTI JSOU VYHRAZENY ČASY DLE TELEFONICKÉ, EMAILOVÍ ČI OSOBNÍ OBJEDNÁVKY v dobách určených pro konzultace - vyjímečně i mimo ně.

Výdejní místo pro eshop www.kramekzdravizprirody.cz je tedy Centrum přírodní péče a homeopatie - Jany Sikytové, které naleznete v 1. patře Zdravcentra Skvrňany (výtahem vyjedete i s kočárkem běžné velikosti).

Pokud zde nevidíte všechno Vaše oblíbené zboží neváhejte mne kontaktovat (například přes vyskakovací okno vpravo dole nebo telefonicky) - mnoho výrobků pro Vás mohu individuálně zajistit.

Protože vím, že Vámi objednávané zboží slouží pro zdravotní účely a často na své výrobky velmi spěcháte z důvodu akutních zdravotních problémů - snažím se vždy vše expedovat co nejrychleji a co nejoptimálnějším způsobem, tak aby se k Vám Vaše zásilka dostala co nejdříve.

Zakládám si na vhodném propojení moderních poznatků klasické medicíny s přírodné péčí o zdraví - homeopatií a bylinnou terapií, kdy je vhodné pracovat nejen s tělem, ale i duší a zohledňovat důležitost psychosomatiky stojící často za mnoha zejména chronickými problémy - někdy i těmi akutními. Proto je tolik lékařů se kterými úspěšně spolupracujeme a řešíme mnoho zdravotních problémů jejich pacientů/klientů, kterým se pouze standardní medicínou nedaří zcela pomoci.

Mým motem je: "Kde standardní medicína končí příroda často pokračuje a proto neobírejme se ani o jednu z možností"

Dle platných zákonů ČR i EU: informace na těchto webových stránkách jsou určeny pouze k informativním účelům a nenahrazují lékařskou péči