NOVINKY: DÁREK - STOLNÍ KALENDÁŘ S HOMEOPATICKOU TÉMATIKOU KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OBSAHUJÍCÍ ALESPOŇ 1KS HOMEOPATIK AKH

Facebook


O nás

Jsme e-shop zakládající si na prvotřídním prověřeném zboží a osobním přístupu - odborná rada je u nás samozřejmostí - jde-li o zdraví vždy děláme maximum pro co nejrychlejší dodání produktů k Vám domů.

Lidé nás často rádi nazývají "bylinnou lékárnou" a proto v tomto e-shopu naleznete široký sortiment výrobků z řad homeopatik (zejména od českého výrobce Akademie klasické homeopatie - AKH) a bylinek či medicinálních hub v různé podobě (sušené směsi, kapky, tintury, tablety, ...), avšak důraz klademe vždy na prvotřídní kvalitu od všech našich dodavatelů a bylinkářů (např. TCM Herbs, MycoMedica, JUKL, KADAŇKA, KOLLÁR, CARUN, ENERGY, JUST A NAHRIN, ...).  Nabídku doplňujeme ještě např. o ZDRAVOU LAHEV i některé dobroty (např. Od Macháčků) a potraviny potřebné pro návrat a udržení Vašeho zdraví.

Věříme, že u nás nalezne to pravé pro sebe a své blízké.

V naší kamenné prodejně umístěné v budově Zdravcentra Skvrňany v Plzni naleznete v sortimentu další zboží - doplňované sezónně i o akční nabídky našich dodavatelů - např. CountryLife, Natural Jihlava, Wolfberry, LR Cosmetics, SIBERIANHEALTH, Salus, Bylinné kaky, Mycomedica, Energy, a spusta dalších

Jak se vše vyvíjí a mění i my se vyvíjíme a zdokonalujeme naše služby - od února/března 2017 dojde změn i naše kamenná prodejna. Krámek zdraví z přírody se mění na Centrum přírodní péče a homeopatie, kde jsou poskytovány na maximální možné úrovni služby konzultanta přírodní medicíny a homeopatie. Tuto změnu bude provázet nové logo, ale nelekejte se, provozní dobu jsme zvolili tak, aby byl zároveň s poskytovanými odbornými službami (více na www.homeopatie-sikytova.cz) ZACHOVÁN i VOLNÝ PRODEJ.

Výdejní místo pro eshop www.kramekzdravizprirody.cz je tedy Centrum přírodní péče a homeopatie (Jana Sikytová - Homeopathy & Nature), které naleznete v 1. patře Zdravcentra Skvrňany (výtahem vyjedete i s kočárkem běžné velikosti).

Proto pokud zde nevidíte všechno Vaše oblíbené zboží neváhejte nás kontaktovat (nejlépe přes vyskakovací okno vpravo dole nebo telefonicky) - mnoho výrobků pro Vás můžeme individuálně zajistit.

Protože víme, že Vámi objednávané zboží slouží pro zdravotní účely a často na své výrobky velmi spěcháte z důvodu akutních zdravotních problémů - snažíme se vždy vše expedovat co nejrychleji a co nejoptimálnějším způsobem, tak aby se k Vám Vaše zásilka dostala co nejdříve.

Nevíte co si vybrat - neváhejte nás kontaktovat - víme, že je to občas složité - u nás Vám vždy radí odborník homeopat a specialista na přírodní terapii JANA SIKYTOVÁ - všichni zákazníci naší kamenné prodejny již dobře ví, že nabídka Krámku zdraví z přírody je volně propojená se službami CENTRA PŘÍRODNÍ PÉČE A HOMEOPATIE, kde je poskytována individuální diagnostika a nastavení osobní terapie při konzultacích pro každého dle jeho aktuálních potřeb - a pro všechny kdo jsou zdaleka - rádi Vám poradíme, alespoň do začátku produkty první pomoci než se dostanete do rukou odborníka v místě které je pro Vás dostupné - stačí se jen zeptat - máme hodně odborníků se kterými spolupracujeme po celé ČR - od Plzně až po Ostravu.

Zakládáme si na vhodném propojení moderních poznatků klasické medicíny s přírodné péčí o zdraví - homeopatií a bylinnou terapií, kdy je vhodné pracovat nejen s tělem, ale i duší a zohledňovat důležitost psychosomatiky stojící často za mnoha zejména chronickými problémy - někdy i těmi akutními. Proto je tolik lékařů se kterými úspěšně spolupracujeme a řešíme mnoho zdravotních problémů jejich pacientů/klientů, kterým se pouze standardní medicínou nedaří zcela pomoci.

Naším motem je, že kde standardní medicína končí příroda často pokračuje a proto neobírejme se ani o jednu z možností!

Dle platných zákonů ČR i EU: informace na těchto webových stránkách jsou určeny pouze k informativním účelům a nenahrazují lékařskou péči

 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole