Balzám doutnající rokle - při hemoroidech , pálení či svědění konečníku

BALZÁM DOUTNAJÍCÍ ROKLE

Při hemoroidech, pálení či svědění konečníku
- krvácivé či zánětlivé komplikace při hemoroidech 
- ekzémy a svědění kůže v okolí konečníku 
- záněty žlázek v okolí konečníku 
- krvácení do stolice při vnitřních hemoroidech 
- opruzeniny a zapářka v této oblasti

Skladem
Kód: 10493
210 Kč / ks
Kategorie: BALZÁMY, KRÉMY, MASTI
Typ produktu: masti, balzámy
Množství: 10g
Použití: Při hemoroidech, pálení či svědění konečníku.

MUSK HEMORRHOIDS OINTMENT

BALZÁM DOUTNAJÍCÍ ROKLE

 

Krém působí příznivě na kůži a sliznice oblasti konečníku. Pomáhá jak při hemoroidech postižených zánětem, trombózou či krvácením, tak při zánětech okolí konečníku typu dermatitidy, ekzému či zánětu žlázek v okolí. Vhodný je i v případě zapaření či opruzenin. Moschus, bezoár, perlový prášek, jantarový extrakt a pryskyřice borneol působí komplexně na kůži a sliznici konečníku postiženou zánětem. Tonizuje rovněž cévní stěnu, čímž brání stagnaci krve a tvorbě otoku v oblasti, projevující se nepříjemným tlakem, pálením či bolestí. Vehikulem je tekutý parafín, olej a vazelína.

Poznámka
Po nanesení na kůži či sliznici se objeví krátký pocit větrového pálení, vystřídaný pocitem chlazení, signalizujícím snížení překrvení oblasti.

Způsob použití
2-3x denně nanést mast lokálně na postižené oblasti v případě vnějších hemoroidů či svědění a ekzémů v okolí konečníku. U krvácejících vnitřních hemoroidů nebo v případě chronického zánětu prostaty aplikovat mast přiloženým nástavcem do konečníku. Účinek lze pozorovat po 2-3 dnech.

Soudobý pohled
Moschus, bezoár, perlový prášek, jantarový extrakt a pryskyřice borneol působí komplexně na kůži a sliznici konečníku postiženou zánětem. Tonizuje rovněž cévní stěnu, čímž brání stagnaci krve a tvorbě otoku v oblasti, projevující se nepříjemným tlakem, pálením či bolestí. Vehikulem je tekutý parafín, olej a vazelína.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: