Prodej produktů do převzetí novým majitelem dočasně přerušen - 20.12.2019 ukončení provozu kamenné provozovny. Děkujeme za přízeň všem našim klientům, zákazníkům, spolupracujícím subjektům i dodavatelům za 7letou přízeň a přejeme všem mnoho zdraví nyní i v budoucnu.

Novinky

Probíhá převod tohoto eshopu na nového majitele

Vážení zákazníci, velice se omlouváme, ale v současné době probíhá převod tohoto eshopu na nového majitele a z tohoto důvodu není možné vyřizovat jakékoliv objednávky.

Brzy ihned jakmile bude opět spuštěno přijímání objednávek rád Vás o tomto nový majitel informuje.

Děkuji za pochopení

J. Sikytová

Snižujeme ceny dopravného od 13.9.2019

Všude se zdražuje a my zlevňujeme dopravné !

již nyní před vánoční sezóznou a sezńou chřipek a viróz snižujeme poštovné a zavádíme novinku Balík Do balíkovny za ještě nižší cenu než doporučená zásilka, která je opravdu vhodná jen pro velmi omezený náš sortiment a jen ty nejnižší hodnoty objednávek a nemá sms ani emailové oznámení o doručování od České pošty tak jako je mají námi nabízené balíkové zásilky.

Balík do balíkovny je aktuálně námi nabízený nejlevnější způsob dodání, který si získává na oblíbenosti stejně jako v době novinky Zásilkovny.

Co to je Balík Do balíkovny?

Je to vlastně stejná služba jakou poskytuje Zásilkovna s vyzvedáváním zásilek na pobočkách Zásilkovny.

Při objednání si zvolíte na jaké BALÍKOVNĚ si přejete svou objednávku například cestou z nákupu nebo práce vyzvednout. Po odeslání zásilky kromě našeho informačního emailu obdržíte i email a sms s kódem pro vyzvednutí od České pošty a kdokoliv komu tento kód sdělíte může zásilku po dobu 7 dnů od oznámení dodání na pobočku vyzvednout.

BALÍKOVNA - je tímto logem označená pobočka České pošty - nemusíte jí nijak složitě hledat - při zvolení způsobu dodání stačí rozbalit seznam Balíkoven a vybrat si tu, kterou máte po cestě nejblíže - nebo třeba tam kam chodíte na nákupy.


doprava 13.9.

Platba kartou v CZK

Právě jsme spustili očekávanou novinku - naši zákazníci od nynějška mohou své objednávky hradit pohodlně platební kartou.

Všechny dřívější způsoby úhrady objednávek jsou zachovány - tzn. převodem i dobírkou.

Platby v EUR - od 25.6. jsme spustili možnost pro naše slovenské zákazníky hradit objednávky bankovním převodem předem na náš nový účet u FIO banky - 2501650801/2010

Množstevní sleva pro registrované zákazníky

Vážení zákazníci. velice si vážím Vaší věrnosti a proto jsem se rozhodla vracejícím se zákazníkům dát odměnu za věrnost. 

3% sleva za nákup 3 a více kusů od jednoho druhu většiny ze zboží nabízeného v internetovém obchodě www.kramekzdravizprirody.cz
U většiny produktů TCM Herbs 5% sleva při nákupu 10 a více kusů od jednoho druhu zboží v jedné objednávce.

Snad tato novinka udělá radost - a umožní se podělit o Vaše oblíbené produkty pro zdraví i s Vašimi blízkými - rodinou i přáteli.

 

ZÁSILKOVNA

V lednu 2018 jsem pro vás  - mé zákazníky spustila možnost vyzvedávat si své zboží v Zásilkovně - ale hned během února se našlo do této chvíle nezvykle mnoho zákazníků, kteří si své zboží nevyzvedli a bylo vráceno zpět - navíc někteří si ho nevyzvedli ani přes ujištění, že tak učiní a žádost o opětovné odeslání zboží. Toto považuji za velmi nekorektní chování, kdy si mnozí neuvědomují důsledky svého jednání.

Tyto náklady spojené s odesláním zboží, tuto mou radost z nové služby docela zhatili.

Proto - ještě dávám této službě šanci, ale jestliže se mi přes veškerou snahu a komunikaci, vrátí ještě nějaké nevyzvednuté objednávky, budu muset Zásilkovnu umožnist pouze při platbě předem na účet.

Děkuji za pochopení a věřím, že těm zákazníkům, kteří jsou korektní se tato případná změna nedotkne, případně jí přijmou jako nutnost ochrany mne jako obchodníka před nekorektností zákazníků - ano - je to tak - ne jen nekorektní obchodníci, ale i nekorektní zákazníci existují.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem