KOROLEV FARM Přírodní krém - balzám "Tajemství ajurvédy" na klouby 100 ml

Přírodní balzám speciálně vyvinutý na onemocnění pohybového aparátu, podle principů indické ajurvédy.

Skladem
Kód: 18132
Značka: KOROLEV PHARM
338 Kč / ks 338 Kč / 1 ks

Tento krém napomáhá odstranění zánětů, aktivuje regenerační procesy v poškozených tkáních, zbavuje bolesti a uvolňuje ztuhlé svalstvo.

Detailní popis produktu

Balzám indického rodáka je účinný typický produkt vyvinutý odborníkem na onemocnění pohybového aparátu, akademikem Valentinem Ivanovičem Dikulem, na žádost pacientů, po pečlivém výběru složek, jejichž cílem je zlepšit krevní oběh a metabolismus v problémové oblasti, uvolnění svalů stejně jako stimulace místní imunity. 
 
Aktivní složky: 
 
Kafr má mnohostranné účinky na lidské tělo. Je to omlazující, stimulující metabolický proces, anestetický a antiseptický. Ájurvéda důrazně doporučuje zahrnout kafr do receptů pro léčbu všech hlavních onemocnění kloubů a pohybového aparátu.
 
Mumio (asfalt) - jeden z nejsilnějších biostimulancií, aktivuje reparativní procesy, urychluje obnovu kosti a chrupavky, zpomaluje proces stárnutí kloubu, pomáhá snižovat bolesti, ke kterým dochází při změnách počasí. Několikrát zvyšuje léčivé vlastnosti léčivých rostlin.
 
Kapsaicin (Capsaicinum, látka odvozená od feferonky) - má silné oteplování a lokální anestetický účinek, aktivuje metabolické procesy ve svalech a v blízkosti kloubní tkáně, zlepšuje mikrocirkulaci. Snižuje otoky, uvolňuje svalové křeče, je vodičem dalších terapeutických složek. Blokuje působení chemických mediátorů (látka P), které vyvolávají zánět a přenášejí bolestivé impulzy do centrálního nervového systému.
 
Kurkuma je pravděpodobně jedním z nejlepších koření na planetě v boji proti mnoha chorobám a v jejich prevenci. Seznam jeho užitečných vlastností se zdá být nekonečný a zdá se, že všichni lidé, kteří ovládají svůj životní styl, mu již věnovali pozornost. Tím se dostala na první místo mezi nejužitečnější koření a rostliny a zanechala za sebou semena skořice, česneku, zázvoru a ostropestřce mariánského. Jedním z nejúžasnějších jevů tohoto koření byla v průběhu studie jeho schopnost být méně užitečná pro určité farmaceutické přípravky. Výsledky mnoha studií obecně ukazují, že použití kurkumy může být výhodnější než mnoho léků: protizánětlivé, léky proti bolesti,snižování cholesterolu, steroidy.
 
Ginger (Zingiber) - jeho kořen má protizánětlivé, analgetické, vstřebatelné, hojivé a tonické účinky. Obsahuje téměř kompletní složení aminokyselin nezbytných pro lidské tělo, stejně jako vitamíny A, C, skupina B, éterické oleje, komplex mikroelementů.
 
Hřebíček - mění důraz na postoj z produktu vnějších efektů na osobní vylepšení. Posiluje a zesiluje auru. Vypráví stoickým vlastnostem těla, které mu pomáhají rychle se zotavit ze zranění, nemocí a chirurgických zákroků.
 
Eukalyptus dává sílu, pomáhá rychle se zotavit po stresu a nemoci. Zvyšuje množství energie odpovědné za zdraví a dlouhověkost.
 
Komplex léčivých rostlinných extraktů, sestavený podle principu synergismu, pomáhá redukovat zánětlivé jevy, aktivuje reparativní procesy v tkáních, má antioxidační, analgetické a svalové relaxační účinky (uvolnění svalů).
 

2205

Způsob použití: Balzám aplikujte na tělo lehkými kruhovými pohyby po dobu 3-5 minut, dokud se úplně nevstřebá 2-3krát denně. Balzám je určen pro každodenní použití.

Obsah balení: 100 ml

Země původu: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: