Detox Belly Burn 125g NATURE´S FINEST

DETOX BELLY BURN - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy, se sladidlem steviol glykosidy.
Skladem
Kód: INP8000101
Značka: NATURE'S FINEST
458 Kč / ks
DETOX BELLY BURN - Nutrisslim se mění na Nature's Finest!
 
Doplněk stravy, se sladidlem steviol glykosidy.
 
Funkční nápoj pro spalování v oblasti břicha
- Podpora trávení
- Detoxikace
- NeopuntiaTM - patentovaný prášek z opuncie
- Ostropestřec, artyčok a chlorella
- Slazeno steviol-glykosidy
- Citrusová příchuť
 
Detox Belly Burn je určený pro podporu spalování nadbytečného tuku v oblasti břicha. Obsahuje patentovanou směs NeopuntiaTM, která dodává pocit sytosti a podporuje vylučování nestrávených cukrů a tuků. Obsažený ostropestřec a chlorella mají antioxidační účinky související s činností jater i zažívacího systému, zatímco artyčok stimuluje trávení. Detox Belly Burn je slazený pouze steviol-glykosidy a má lehkou citrusovou příchuť.
 
 
 
Jaký doplněk Nature's Finest vybrat?
 
Doplněk stravy Detoxikace Odvodnění Hmotnost Zažívání Obranný štít Krása
Močové
ústrojí
Proti stárnutí
       
         
         
           
         
         
           
 
O značce Nature's Finest
 
Nutrisslim se mění na Nature's Finest! Slovinská společnost Nutrisslim změnila svoje jméno na Nature's Finest. Kromě jména ale vše zůstává, Nature's Finest se i nadále řídí pravidlem nabízet cenově dostupné doplňky stravy, přijatelné kvality a čistoty. Proto nakupuje suroviny z prověřených zdrojů, je rovněž partnerem organizace Friends of the Earth, celosvětové sítě ekologických společností snažících o zodpovědný přístup k životnímu prostředí.
 
 
Balení: 125 g
 
Dávkování: Rozmíchejte 5 g (cca 1 odměrka, pro přesné navážení doporučujeme použít váhu) denně ve sklenici (200 ml) vody. Balení obsahuje 25 denních dávek.
 
Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu.
 

 
 Aktivní látky:
 v 5 g*
 NeopuntiaTM
 1000 mg
 Chlorella
 250 mg
 Ostropestřec extrakt
 100 mg
 Artyčok extrakt
 12,5 mg
*5 g - odpovídá jedné dávce
 
 
Složení: maltodextrin, NeopuntiaTM (prášek z opuncie - Opuntia ficus-indica), chlorella prášek (Chlorella vulgaris), pomerančová příchuť, stabilizátor celulóza, ostropestřec extrakt (Silybum marianum L.),  artyčok extrakt (Cynara scolymus L.), sladidlo steviol-glykosidy.
 

 
Prášek pro přípravu nápoje.
Nevyplňujte toto pole:
HT Avatar autora Detox Belly Burn1 27.1.2024 08:53
Dobrý den,piji každý den 14dní,zlepšilo se mi trávení a úbytek tuku v oblasti břicha je viditelný, jsem velmi spokojená.Jen jsem se nedočetla,jak dlouho v kuse mohu užívat, mám dvě balení na 50dní,mohu pak hned další? Děkuji za info.
Odpovědět