Červotoč, Jukl

Přípravek je vhodný pro celkové vyčištění organismu. Speciálně sestavený balíček (původně PROTIPARAZITÁLNÍ BALÍČEK).

Skladem
Kód: 70234842
490 Kč –6 % 459 Kč / ks
červ
Akce
490 Kč –6 %

Červotoč - doplněk stravy

Obsah a dávkování:
PELYNĚK tablety: balení 70 ks, užívejte vždy před večeří, dávkování: viz tabulka HŘEBÍČEK tablety: balení 87 ks, užívejte vždy při jídle, dávkování: viz tabulka OŘEŠÁK ČERNÝ tinktura: balení 50 ml, dávkování: viz tabulka: 1. den 2-4x 1 kapka, tj. celkem 2-4 kapky, 2. den 2-4x 2 kapky, tj. celkem 4-8 kapek, 3. den 2-4x 3 kapky, tj. celkem 6-12 kapek, 4. den 2-4x 4 kapky, tj. celkem 8-16 kapek, 5. den 2-4x 5 kapek, tj. celkem 10-20 kapek. 50 kapek = 1 moka lžička


Ořešák je v balení vystačujícím pro celou 3 měsíční prodlouženou kúru.


Ořešák užívejte ráno na lačno 20 minut před jídlem a večer 1 hodinu po jídle (neředit v horkém nápoji. Lze ředit ve vodě nebo jablečném džusu). SLEZINA bylinný čaj: dávkování: 2 x 1/4l denně pít ráno a večer šálek, max. do 19.00 hod.


Balení: kartónová krabice


Upozornění: Není určeno pro malé děti, těhotné a kojící matky! Nevhodné pro epileptiky! Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepřerušujte kúru před 6. dnem! To zajistí zbavení se všech dospělců. Dále pokračujte až do vybrání celé kúry podle rozpisu uvedeného v tabulce níže.


Pak už nemusíte dodržovat žádný rozpis. Můžete si zvolit kterýkoli den v týdnu, kdy si vezmete najednou všechny dávky. Poté pokračujte ve stejném režimu, který vás uchrání před znovuzanesení organismu.
Kúru si můžete prodloužit na doporučované 3 měsíce jednoduše dokoupením 1 balení tablet HŘEBÍČEK a 1 balení tablet PELYNĚK.
Před spaním užívejte Šišák bajkalský tablety pro klidné spaní a spolehlivé usnutí. I když teď možná nemáte problém usínáním, může se ale stát, že se přechodně objeví, jakmile se začnete čistit. Hodně pijte - doporučuji posílit vylučování čajem LEDVINY!

 

Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora Opravdu funguje? 16.10.2021 17:19
Ahoj, opravdu funguje? Máte někdo vyzkoušeno?? Děkuji za info
Odpovědět
MO Avatar autora Cervotoc 8.9.2021 08:39
Dobrý den, obsahuje cervotoc tablety??? Kapky??? Když si to u vás objednám. Opravdu to vyhání z těla parazity???? Odpovězte prosím, co nejdříve. Mám problémy se zažíváním, játry, žlučníkem, se zažívacím traktem. Moc díky a pěkný den odehnalova
Odpovědět

Kvalitní bylinné směsi, tablety a tinktury nám dodává osvědčené Bylinářství-kořenářství s.r.o. - známější může být lidem bylinkář pan Bohumil Jukl.

Pan Jukl je skvělým bylinkářem ze středních Čech hledící na vysokou kvalitu nabízených produktů.