Möller`s želé rybičky 45 želé

Möller's želé rybičky, je doplněk stravy pro děti od 3 let. Mají vybornou malinovou prichut. Jsou mekke a velmi chutne. 2 zele rybicky za den dodaji 370 mg Omega 3 mastnych kyselin.

Momentálně není k dispozici
Kód: 10436
Značka: Möller´s
264 Kč / ks
Kategorie: PRO DĚTI
Typ produktu: doplněk stravy pro děti
Množství: 45 žvýkacích želé
Použití: imunita, srdce, mozek, kosti, zuby,

Popis

Omega 3 mastné kyseliny: EPA a DHA. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku.

Imunita: Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Srdce: EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce.

Mozek: DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg DHA denně/**EPA a DHA denně ovocná příchuť.

Přídatné látky

Sladidla (xylitol, sorbitol), koncentrovaný rybí olej, purifikovaná pitná voda, jedlá želatina (hovězího původu), regulátor kyselosti citronan sodný, antioxidant kyselina jablečná, přírodní aroma, barvivo karmín, cholekalciferol (vitamín D3).

Dávkování

Užívejte 2 krát denně.

Balení

45 ks

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let.

 

Složení v denní dávce

560 mg Rybí olej

370 mg Omega 3 mastné kyseliny

Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g ALA denně.

280 mg Kyselina dokosahexaenová (DHA)

Přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců do 12 měsíců věku. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 100 mg DHA denně. Při použití v kojenecké výživě, musí potravina obsahovat nejméně 0,3% DHA z celkového obsahu mastných kyselin, jinak nelze uvedený přínos tvrdit.

Příjem z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj.: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaenové (EPA).

Příjem z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj.: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaenové (EPA).

Přispívá k udržení normální činnosti mozku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně a pouze u potravin, které obsahují minimálně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal.

Přispívá k udržení normálního stavu zraku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně a pouze u potravin, které obsahují minimálně 40 mg DHA na 100 g a na 100 kcal.

Přispívá k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g DHA denně v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Doplňkový přívod nesmí překročit 5 g denně kombinace EPA a DHA a nelze jej tvrdit u potravin určených pro děti.

Přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců do 12 měsíců věku. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 100 mg DHA denně. Při použití v kojenecké výživě, musí potravina obsahovat nejméně 0,3% DHA z celkového obsahu mastných kyselin, jinak nelze uvedený přínos tvrdit.

56 mg Kyselina eikosapentaenová (EPA)

0.01 mg Vitamín D

Pokud dávka obsahuje alespoň 0,75 ug vitaminu D, tak lze tvrdit:

Přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu

Přispívá k normální hladině vápníku v krvi

Přispívá k udržení normálního stavu kostí

Přispívá k udržení normální činnosti svalů

Přispívá k udržení normálního stavu zubů

Přispívá k normální funkci imunitního systému

Podílí se na procesu dělení buněk

Je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: