HORCHATA BYLINNÝ NÁPOJ Z PROVINCIE LOJA, 50 G ČOKOLÁDOVNA TROUBELICE

Směs několika druhů bylin v "tajném" poměru. V zimě zahřeje a v létě osvěží. Tradiční bylinný nápoj.

Momentálně není k dispozici
Kód: 16992
106 Kč –6 % 99 Kč / ks
horchata bylinny napoj
Akce Novinka
106 Kč –6 %

Horchata (čti orčata) je „zázračná“ směs bylin typická pro oblast Loja (provincie Ekvádoru). Byliny se míchají v „tajném“ poměru.

Lojané, obyvatelé Lojy, horchatu popíjejí během dne na dodání energie, zachování pevného zdraví a pohodové nálady. Její složení napovídá, že Lojané velmi dobře znají účinky jednotlivých bylin. 

Dokonce i v běžných jídelnách na ulicích si můžete zakoupit horchatu. Každá restaurace má svůj originální recept, základní bylinky se nemění, ale každá kuchařka si do směsi přidá ještě další své zaručeně účinné bylinky.

Horchata z Čokoládovny Troubelice Vás překvapí svou nádhernou svěží vůní a velmi lahodnou chutí.  V zimě zahřeje a v létě osvěží.

Složení: pelargonie vonná, laskavec rovníkový, bazalka pravá, voňatka citrónová, pepřinec skořicový, meduňka lékařská, verbena citronová, máta peprná.

Příprava: 1 polévkovou lžíci byliny zalít 0,4 l vroucí vody a nechat 5-10 minuty odstát, poté scedit. Hotový čaj je možné dosladit panelou nebo medem a podávat s citronem. Pro osvěžení v horkých dnech doporučujeme nápoj vychladit a podávat s kousky ledu.

Původ: Ekvádor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: