Nákupní taška bavlna Vitalvibe

Skladem
Kód: 350
Značka: VITALVIBE
99 Kč / ks

Jednoduchá stylovka – taška z přírodní bavlny s logem Vitalvibe je přímo stvořena pro vaše pohodlné nákupování. Díky kvalitnímu provedení se na ni můžete stoprocentně spolehnout. Tato taška byla ručně vyrobena s láskou a péčí v chráněné dílně v České republice. Jedná o produkt přátelský vůči přírodě i lidem.

  •   Má dlouhá ucha, hodí se k nošení přes rameno.
  •   Křížové prošití na úchytech zajišťuje velmi dobrou odolnost.
  •   Boční švy jsou pojistkou proti sražení látky.

Kdo prá vás tašky šije?

Taška je lokálním výrobkem, který zhotovily české ruce. Necháváme ji šít v dílně organizace Český západ, která zaměstnává ženy ze sociálně vyloučených lokalit na Toužimsku a Tepelsku a umožňuje jim rekvalifikaci, návrat na pracovní trh, a tím i do společnosti. Ručně se zde vyrábějí kvalitní doplňky z přírodních materiálů pro životní styl ohleduplný vůči přírodě.

Organizace Český západ poskytuje sociálně znevýhodněným lidem v Karlovarském kraji sociální služby a pomáhá jim řešit jejich nepříznivé životní situace zejména v oblasti zaměstnání, vzdělávání, bydlení, zdravotní péče a kontaktu s majoritou. Český západ provozuje zmíněnou textilní a dále keramickou pracovně-tréninkovou dílnu.

Šicí dílna Český západ je nositelem značky Ethnic Friendly zaměstnavatel, která je udělována společnostem, které uplatňují zásadu rovného zacházení s etnicky odlišným obyvatelstvem. Koupí výrobků Českého západu můžete udělat radost sobě a svým blízkým a zároveň dát práci lidem, kteří by ji jinde hledali jen obtížně.

 

Materiál: 100% přírodní bavlna z české produkce, 140 g/m2

Rozměry: 38 x 42 cm, dlouhá ucha 70 cm

Údržba: Perte se stejně barevným prádlem max. na 40°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: