Přírodní olej „Šípek" 20 ml Aromatika

Má blahodárné účinky na unavená a povadlá víčka, předčasné vrásky kolem očí. Má posilující, regenerační a tonizující účinek na popraskané bradavky u kojících maminek.

Momentálně není k dispozici
Kód: 18363
Značka: TML a.s.
161 Kč / ks

Popis:

* Bez konzervantů, barviv a syntetických příměsí

Umění použití rostlinných olejů v kosmetologii má dlouholetou tradici. Přírodní rostlinné oleje obsahují unikátní přírodní komplex vitamínů a minerálních látek, které nelze získat pomocí umělé syntézy. Díky jejich síle si můžete uchovat krásu a mládí po dlouhá léta.

Přírodní olej „Šípek" se získává metodou extrakce ze semínek šípků. Tyto semínka jsou totiž přírodním zdrojem karotenoidů, tokoferolu a vitamínu C. Má antimikrobiální, celkově posilující a regenerační účinek. Představuje výborný tonizující prostředek na péči o unavenou, povadlou pokožku, předčasné vrásky hlavně kolem očí.

Doporučuje se používat na popraskané bradavky u kojících žen.

Způsob použití: Olej můžete používat v čisté formě nebo jako součást masážních olejů v kombinaci s jinými oleji. Také jej můžete použít jako základní olej v kombinaci s éterickými oleji nebo na obohacení kosmetických přípravků (krém, maska).

Ingredients: Rosa Canina Flower Oil

Skladování: Skladujte v dobře uzavřené nádobě, mimo dosah dětí, při teplotě max. do +25 °C. Zabraňte kontaktu s přímými slunečními paprsky.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Nevyužívat při nesnášenlivosti na složky přípravku.

Dovoz oleje: Německo

Výroba: Ukrajina

Balení: 20 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: