Esenciální olej Citrón Young Living

Skladem
Kód: 524
490 Kč / ks

Citrón (Citrus limon) se vyznačuje silnou, čistou a očišťující citrusovou vůní, která oživuje a pozvedá. Obsahuje 68 procent silného antioxidantu d-limonenu. Ve vodě má příjemně osvěžující účinek a může být prospěšný pro pleť. Upozornění: Citrusové oleje nesmí být aplikovány na pokožku, která bude v příštích 72 hodinách vystavena přímému slunečnímu svitu nebo ultrafialovému záření.

Seed to seal

Náš závazek kvality Seed to Seal je již po 25 let naším slibem a odrazem našeho smyslu pro globální ochranu a zodpovědnost. Věříme, že pro vaši rodinu a pro sebe chcete pouze to nejlepší – produkty, které jsou opravdové, bez škodlivých syntetických látek a bezkonkurenčně čisté. Náš patentovaný slib Seed to Seal je naším závazkem, který dáváme vám, zemi i sobě, že produkty Young Living budou ty nejlepší dostupné, nyní a navždy.

Postup Seed to Seal a jeho tři pilíře – využití zdrojů, věda a normy – inspirují každou stránku našich náročných postupů výroby esenciálních olejů na našich vlastních farmách i na našich pečlivě vybraných partnerských farmách. Postup Seed to Seal inspiruje naši důkladnou kvalitu testování a opětovného testování, abychom zajistili, že si vaše rodina užije nejčistší produkty s esenciálními oleji na planetě. Konec konců, program Seed to Seal inspiruje vše, co děláme. Víme, že nám – ani vám – jednoduše nic jiného stačit nebude.

Vlastnosti a prospěch

 • Mějte olej Lemon při ruce pro jeho čistou, osvěžující a povzbudivou vůni
 • Rozptylujte ho k vytvoření prostředí, které podporuje soustředění.
 • Využijte jeho vůně k vytvoření povznášející atmosféry.
 • Přidejte olej Lemon do produktů pro péči o pokožku, abyste pomohli zmírnit známky stárnutí.
 • Použijte k odstranění lepidel.
Aromatický profil
 • Čistá, osvěžující, citrusová vůně
Hlavní složky
 • Limonen
 • Gama-terpinen
 • Beta-pinen
 • Alfa-pinen
 • Sabinen
 

Složení: Olej z kůry (citronu) Citrus limon* 

* 100% čistý esenciální olej

 

Jak používat

 

Použití

 • Začleňte olej Lemon do vaší večerní zkrášlovací rutiny jeho smícháním 1-2 kapek s vašimi oblíbenými zkrášlovacími produkty. Zmírní známky stárnutí mladé pokožky.

 • Pokud je atmosféra melancholická, rozptylujte olej Lemon pro dodání veselosti.

 • Rozptylujte ho v práci nebo ve škole pro veselou vůni, která vytváří smysl pro soustředění a motivaci.

Kde rozptylovat
 • Naplňte kuchyň dávkou vůně oleje Lemon podobné citronovým bonbonům, abyste uklízení pozvedli na úplně novou úroveň.
 • Odstraňte každodenní pachy ve vašem obýváku smícháním oleje Lemon s dalšími čisticími vůněmi, jako jsou Pine, Grapefruit nebo Peppermint.

Prožitek

Esenciální olej Lemon má veselou, sladkou vůni, která může osvěžit a naplnit váš domov čistou vůní po citronových bonbonech, když je rozptylován. 

 
 
 

Pokyny na etiketě

 

Lokální: Zřeďte 1 kapku s 1 kapkou oleje V-6™ Vegetable Oil Complex nebo olivového oleje a podle potřeby naneste na požadované oblasti. 

Aromatické: Rozptylujte po dobu 1 hodiny 3krát denně. 

 

Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Zabraňte vniknutí do očí a sliznic. Pokud jste těhotná, kojíte, berete léky nebo trpíte nějakou nemocí, před použitím kontaktujte lékaře. Po aplikaci produktu nevystavujte pokožku po 12 hodin přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření.

 
 
 

Původ Produktu

Citroník, původem z oblastí Asie, nebyl v Evropě až do 16. století běžný. Je součástí stále zelených skupiny stromů a dosahuje výšky přibližně 6 metrů. K výrobě 15 ml lahvičky esenciálního oleje Lemon je zapotřebí 75 citronů z těchto stromů. Toho je dosaženo tak, že je kůra citronů lisována za studena, čímž se vyrobí olej s vůní po čerstvě sklizeném ovoci. 

 

 

 

Vědecký název: Citrus limon 

Botanická čeleď: Rutaceae

Oblast pěstování: Argentina, Kalifornie, Jihoafrická republika, Itálie, Asie

Používaná část rostliny: kůra

Metoda extrakce: lisování za studena 

Farma/oblast YL: Většina esenciálního oleje Lemon od Young Living pochází z Argentiny a Jihoafrické republiky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: