MEDVĚDICOVÁ SMĚS 100 ml LPPK+ DĚDEK KOŘENÁŘ - NOVY s.r.o.

Pro zdraví ledvin, močových cest a prostaty.

Skladem
Kód: 175951823
413 Kč / ks
Kategorie: DĚDEK KOŘENÁŘ - NOVY s.r.o.
Typ produktu: směs bylin, koncentrát
Množství: 100 ml
Použití: normální činnost močového měchýře, ledvin, dolních cest močových, obranyschopnost,
Příznaky: močový měchýř, ledviny, prostata, imunita, játra

Medvědicová směs LPPK+

Doplněk stravy

Pro zdraví ledvin, močových cest a prostaty

Medvědicová směs obsahuje byliny, které podporují normální činnost močového měchýře, ledvin, dolních cest močových (medvědice, zlatobýl, bříza) a vylučování (bříza). Stimulují imunitní systém (třapatka), tedy přirozenou obranyschopnost organismu (medvědice, zlatobýl, bříza). Přispívají k zachování normální funkce prostaty (vrbovka) a podporují normální činnosti jater (ostropestřec).

Doporučené dávkování: 2–5 čajových lžiček rozmíchejte ve 100–250 ml teplé nebo vlažné vody či slabého čaje. Nedoporučujeme používat vodu minerální ani perlivou. První den podávejte až 6× denně a postupně snižujte na 5–3x denně mimo jídlo. Ke každé porci užívejte 2 tablety jedlé sody (3 g). Směs je vhodná pro krátkodobé intenzivní užívání po dobu 5, nejvýše 10 dnů. V případě delšího užívání je nutné směs kombinovat s Ostropestřecovou směsí JK+ nebo Ostropestřecovou kaší značky Dědek kořenář®. Nápoj nedochucujte kyselením. Směs není vhodná pro zapíjení léků.

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:80. Sediment bylinného původu není na závadu.

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

Složení: Aqua, Alcohol (alc. max. 40 % obj.), Arctostaphylos uva-ursi (medvědice), Sylibum marianum (ostropestřec), Solidago virgaurea (zlatobýl), Echinacea purpurea (třapatka), Betula pendula (bříza), Epilobium parviflorum (vrbovka), Persicaria lapathifolia (blešník).

Výrobce: NOVY s.r.o.

Doporučené kombinace:
Jako doplňkové pití je možné užívat ještě Tymiánovou směs TK+, Šalvějovou směs JK+, Vrbovkovou směs LVK+, Zlatobýlovou směs ULK+, Jahodovu směs UK+, Ostropestřecovou směs JK+.

Pro lidi po infarktech v terapii Acylpyrinem a pro nemocné ředící krev Warfarinem Medvědicovou směs LPPK+ nedoporučujeme. Pouze Tymiánovou směs TK+, Šalvějovou směs LPK+.

Soda je důležitá pro alkalizaci moči. Užívá se vždy mimo jídla, protože při jídle by neutralizovala trávicí šťávy a zpomalila trávení. Po každém urologickém ataku doporučujeme ještě asi měsíc nejíst nic kyselého, nebo jen omezeně, a dýchat Sifonem 6 co hodinu 5-10 minut (nebo i bez něj, ale pořádně).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: