DUBOVKY - Dubové kapky 50 ml DĚDEK KOŘENÁŘ - NOVY s.r.o.

kosmetika, bylinný koncentrát

Péče, ochrana a uklidnění pokožky a ústní dutin.

Skladem
Kód: 209635932
265 Kč / ks
Kategorie: DĚDEK KOŘENÁŘ - NOVY s.r.o.
Množství: 50ml
Forma přípravku: bylinný koncentrát, kapky
Použití: pozitivní účinek na bodnutí hmyzem, zklidňující efekt na pokožku, výplach ústní dutiny,
Příznaky: plísně, proleženiny, nadměrné pocení, ekzémy, paradentóza, bodnutí hmyzem, hemeroidy,

DUBOVKY® DUBOVÉ KAPKY RK

kosmetika, bylinný koncentrát


Péče, ochrana a uklidnění pokožky a ústní dutiny

Zklidňující efekt na pokožku a pozitivní účinky použitých bylin jsou známy již po generace.
Obsažené třísloviny vytvářejí na povrchu kůže nebo sliznice ochranný povlak. Oplachy pomáhají pečovat o pokožku osob se sklonem k ekzémům, plísním, proleženinám a také při nadměrném pocení. Dubové kapky jsou vhodné k výplachům ústní dutiny při paradentóze. Lze použít k péči o pokožku při pobytu v přírodě při štípnutí hmyzem. Koncentrát je možné využít i k přípravě sedací koupele k ošetření pokožky v oblasti konečníku, která je náchylná k tvorbě hemeroidů.

Použití: Na pokožku aplikujte přímo nebo pomocí vaty či gázy zvlhčené několika kapkami, přiložte nebo lehce vtírejte do postižené oblasti pro zklidnění. Pro koupele a oplachy dávkujte 1 polévkovou lžíci na 1 litr převařené vody. Pro aplikaci do úst doporučujeme použít rozprašovač. K výplachům úst rozřeďte 1/2 čajové lžičky na 100 ml vody. Při vniknutí přípravku do očí vypláchněte proudem vody.

Uchovávejte v suchu v dobře uzavřeném obalu mimo dosah dětí. Chraňte před světlem a mrazem. Sediment bylinného původu není na závadu. Minimální trvanlivost je 6 let od data výroby.

Složení: Etanol (alkohol), voda, bylinný extrakt z dubu, řepíku, heřmánku, kostivalu, lopuchu, levandule, jitrocele, šalvěje, přesličky a zlatobýlu.

Výrobce: NOVY s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: