100% BIOAKTIVNÍ MOŘSKÝ KOLAGEN COLLALLOC

Collalloc je 100% bioaktivní mořský kolagen pro Váš zdravý životní styl: Díky jeho vlastnostem s ním Vaše tělo zachází skoro stejně, jako by si ho vyrobilo samo, a použije jej přesně tam, kde je třeba. 

 

Skladem
Kód: 10887
Značka: COLLALLOC
630 Kč –7 % 585 Kč / ks
Kategorie: COLLALLOC
Množství: 30 sáčků po 3300 mg
Použití: zdravá pleť, vlasy, nehty, vazy, šlachy a klouby
collalloc 100 bioaktivni morsky kolagen 1462276720191021115846
Akce Novinka
630 Kč –7 %

Collalloc podporuje přirozenou krásu, pohyb bez bolesti a Vaše celkové zdraví:

Krása – Collalloc zlepšuje pokožku, zpomaluje proces stárnutí, potlačuje vrásky, strie a celulitidu. Vaše pleť bude hebká, vysoce hydratovaná a vyživovaná. Posílíte vlasy, podpoříte jejich růst, objem, pružnost a pevnost. Zpevníte nehty, přestanou se třepit a lámat.

Pohyb – Collalloc Vám dopřeje pohyb bez bolesti v kloubech. Chrupavka, vazy a šlachy dostávají tu správnou výživu. Preventivně potlačujete projevy artrózy. Po zátěži rychleji regenerujete a tvoříte svalovou hmotu.

Zdraví – Collalloc zrychluje metabolismus, podporuje účinky diet. Chráníte trávicí trakt, snižujete propustnost střev. Zlepšujete činnost kardiovaskulárního systému a zdraví svého srdce. Vaše celková imunita je výrazně posílena. 

Složení:

Rybí kolagen

Dávkování:

  • 30 denních dávek po 3 300 mg
  • Collalloc je ve formě prášku, který rozpouštíme ve sklenici vody. Nemá žádnou chuť ani barvu. Můžete ho rozpouštět v libovolném studeném nápoji a pít v kteroukoliv denní dobu.

Balení:

  • 30 sáčků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: