BIOREBE Bio Merlot 0,75 l

Tento harmonický italský bio Merlot voní příjemně po červeném ovoci. Na patře se kloubí sametová textura a jemné třísloviny, které vytvářejí ovocnou vůni zralého červeného a tmavého ovoce. Jeho příjemná ovocná kytice svádí smysly a chutě hned na první doušek.

Užijte si tento Merlot s pitnou teplotou 16 ° - 18 ° C

Tento harmonický italský bio Merlot voní příjemně po červeném ovoci. Na patře se kloubí sametová textura s jemnými taniny. Ideální pro středomořskou kuchyni a mnoho dalších příležitostí!

Skladem
Kód: 15000
Značka: BIOREBE
219 Kč / ks

Země původu: Itálie
Vinařství: Peter Mertes Weinkellerei
Hrozny: Merlot
Ročník: 2018
Alkohol: 14,0%
Barva: Červená
Chuť: Suché
Teplota podávání: 16 - 18 °
Jídla: Červené maso, silná jídla, středomořská kuchyně.

 

Vinařství Peter Mertes bylo založeno v roce 1924 vinařem Peterem Mertesem. Společnost byla založena v malé vesnici Minheim na Moselle. Rodina Mertesů pěstuje hrozny na Moselle více než 600 let, ale Peter Mertes si myslel, že je čas produkovat pod příjmením Mertes. Základem jeho jakostních vín byla slavná vinařská oblast Bernkastel a Piesport na Moselle. V 50. letech 20. století bylo rozšíření rozšířeno pod dohledem zetě Dr. Gustav Willkomm ve známých oblastech Rýna (Nierstein, Oppenheim, Bingen, Mainz) ao něco později v Pfalzu. O deset let později byl sortiment rozšířen o vína z Rheingau. Dnes se vína nacházejí ve všech částech Německa a v mnoha zemích světa. Vize času, který měl Peter Mertes na mysli v roce 1924, je pro tento den stále prvořadá, pokračovat v dodávkách a zaručovat nejoptimálnější kvalitu cen. Peter Mertes se od té doby rozrostl na společnost několika set zaměstnanců. Peter Mertes je nyní zastoupen v téměř 60 zemích po celém světě.

 

Certifikace: IT-BIO-001

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: