Willow 20 ml Bachovky č.38

ZATRPKLOST 

Salix vitellina - Žlutá vrba č.38

Složení: 0,2% macerát květu žlutá vrba(salix vitellina), 27% alkohol

 

Skladem
Kód: 10764
Značka: NELSONS
339 Kč / ks
Kategorie: BYLINNNÉ VÝROBKY, ČAJE, TINKTURY, MASTI, KRÉMY A OLEJE
zatrpklost, vnitřní hněv, být oběť osudu: odpuštění, pozitiva, radost
agrimony 20ml(1)
Novinka

Willow pomáhá lidem, kteří prožívají nespokojenost a hněv, sebelítost a zatrpklost. Téměř každý měl někdy pocit, že je v určitých okolnostech bezmocný. Tento Bachův květ pomáhá tyto pocity hněvu a rozmrzelosti neutralizovat, aby znovu získal humor a smysl pro odhad věcí.

Willow pomáhá při pocitu, že život člověka o něco ukrátil nebo že je bezbrannou obětí, že si zaslouží lepší zacházení. Lidé, kteří se v tomto negativním postoji nachází, závidí druhým věci jako je štěstí, zdraví, radost nebo úspěch. To se může projevit v jejich špatné náladě, vznětlivosti a zatrpklém postoji.

Pokud jsou tito lidé nemocní, je s nimi těžké zacházení, protože nikdy nejsou s ničím spokojeni. Mají sklony k tomu, vidět se jako oběť. Jakékoliv zlepšení připouští jen s nechutí. Neustálá zloba oslabuje jejich celkovou vitalitu a může všeobecně vést k zhoršení zdraví.

Pozitivní potenciál Willow se projevuje v tom, že jsou schopni odpustit a zapomenout minulé nespravedlnosti, takže si život mohou znovu užívat. Tímto způsobem si přitahují pozitivní životní okolnosti a vztahy. Dřívější „oběť“ bere svůj osud sama do vlastních rukou.

 

Patří do emoční skupiny NAJÍT RADOST A NADĚJI.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: