Aspen 20 ml Bachovky č.2

STRACHY A OBAVY Z NEZNÁMÝCH PŘÍČIN.

ASPEN -Populus tremula -Topol osika č.2

Skladem
Kód: 10689
Značka: NELSONS
339 Kč / ks
Kategorie: NERVOVÁ SOUSTAVA, PSYCHIKA
Použití: strachy a obavy z neznámých příčin
agrimony 20ml(1)
Novinka

 

Aspen je vhodný pro lidi, kteří bez určitého důvodu propadají náhlým strachům a obavám a kteří jsou proto všeobecně nervózní a úzkostliví. Typickým způsobem použití Aspenu je po probuzení se ze zlého snu, nebo i tehdy, když byl sen hned zapomenutý. Aspen pomáhá malým dětem které trpí nočními můrami a pocity strachu(viz Rock Rose).

Typické strachy typu Aspen se mohou objevit přes den i v noci: když je člověk sám nebo ve společnosti přátel, může přijít nevysvětlitelná úzkost nebo předtucha hrozícího neštěstí, doprovázené i chvěním.

Pozitivní potenciál Aspen u je stav vnitřního klidu, jistoty a nebojácnosti. Úzkostlivé obavy nahradí přání po nových dobrodružstvích a prožitcích, bez ohledu na těžkosti a nebezpečí.

Dr. Bach k tomu napsal: „Když toto poznání přijmeme, pak zanecháme bolesti a utrpení, pak leží za námi starost, obava či strach, přerosteme všechno kromě radosti ze života, radosti ze smrti a radosti z naší nesmrtelnosti…můžeme jít touto cestou přes jakékoliv nebezpečí, přes jakékoliv těžkosti, osvobození od strachu.“

 Patří do emoční skupiny ČELIT SVÝM STRACHŮM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: