JINAN - Ginko biloba bylinné kapky, 30 ml

Pro celkové prokrvení organismu, rozšiřuje cévy, urychluje krevní průtok, především v mozku. 

Skladem
Kód: 70233269
70 Kč / ks

JINAN - kapky

Doplněk stravy.

Použití: Účinné látky listí jinanu ovlivňují krevní oběh, působí na rozšiřování cév, krevní průtok, především v mozku. prokrvení a tím i výživu srdečního svalu, mozku a dolních končetin. Slouží při pocitu hučení a zvonění v uších, při zapomnětlivosti, brnění. Při dlouhodobém užívání postupně zlepšuje kvalitu spánku, zlepšuje rozumové schopnosti, koncentrovanost a paměť. Má výrazný antioxidační účinek, čímž zajišťuje ochranu buněk před volnými radikály z potravy, celého vnitřního i vnějšího prostředí. Celkově se označuje jako prostředek moudrých a dlouhověkých a účinný prostředek na obtíže, které přináší pokročilý věk. Napomáhá k normální sexuální funkce související s prokrvováním. Je vynikající pro udržení dobrého prokrvení periferních oblastí organismu (studené nohy), je to důležitý "ženský" prostředek. Výrazný účinek lze očekávat až po 4 - 6 týdnech užívání, viditelné zlepšení většinou nastává již po 2 týdnech užívání.

Složení: lihovodný roztok extraktu listí jinanu dvojlaločnatého, v homeopatickém ředění D5.

Dávkování: 3x 15 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 14 dní)

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Složení: lihovodný roztok extraktu listí jinanu dvojlaločnatého, v homeopatickém ředění D5.

Dávkování: 3x 15 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 14 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní bylinné směsi, tablety a tinktury nám dodává osvědčené Bylinářství-kořenářství s.r.o. - známější může být lidem bylinkář pan Bohumil Jukl.

Pan Jukl je skvělým bylinkářem ze středních Čech hledící na vysokou kvalitu nabízených produktů.