BENEDIKT ČUBET NAŤ, bylinný čaj Jukl 50 g

Rychle zklidní trávení, dezinfikuje, podporuje látkovou výměnu.

Dostupnost Skladem
Kód: 9014
45 Kč / ks Měrná cena:
BENEDIKT ČUBET NAŤ, bylinný čaj Jukl 50 g

Použití: Úžasně zklidňuje trávení, podporuje látkovou výměnu, dezinfikuje, pomáhá při bakteriálních a virových infekcích, pásových oparech, podporuje odtučňovací kůry, celkově posiluje organismus, podporuje funkci žlučníku.

Dávkování: vnitřně užíváme ve formě nálevu připraveného z 1 polévkové lžíce na čtvrt litru vody a pijeme šálek 2x denně, takto je vhodný při poruchách trávicího traktu, při nadýmání, nemoci jater a žlučníku, dny a při revmatismu. Vyšší dávky mohou způsobit nevolnost až zvracení.

Balení: papírový sáček 50 g netto

Doplňkové parametry

Kategorie: BYLINNÉ ČAJE - SMĚSI
EAN: 8592891040040

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Beru na vědomí, že informace na těchto webových stránkách o doplňcích stravy (tradiční čísnké medicíny, homeopaticích, ...) a doporučení nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem západní medicíny. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Kvalitní bylinné směsi, tablety a tinktury nám dodává osvědčené Bylinářství-kořenářství s.r.o. - známější může být lidem bylinkář pan Bohumil Jukl.

Pan Jukl je skvělým bylinkářem ze středních Čech hledící na vysokou kvalitu nabízených produktů.