Dárkový balíček na výrobu vlastní lámané čokolády Vitalvibe

Momentálně není k dispozici
Kód: 960
Značka: VITALVIBE
1 349 Kč / ks

Vyrobte si podle přesného návodu vlastnoruční, vymazlenou domácí čokoládu! Love of Raw vám k tomu připravila jednoduchý postup s dokonalým poměrem přísad. 

A vězte – čím kvalitnější suroviny zvolíte, tím svoje tělo lépe vyživíte. Proto jsme všechno již nachystali v raw kvalitě z Vitalvibe. Opravdová čokoláda dodá tělu mnoho energie, vitamínů a minerálů. Tak lehce se jí nepřejíte, protože stačí jen pár kousků a dokonale vás zasytí. 

Balíček obsahuje vše, co je třeba ke kreativní výrobě raw čokolády. Veškeré ingredience a propriety jsou pro vás nachystány v dárkové krabici Vitalvibe s osobním dopisem od Love of Raw. Zde se dozvíte potřebné informace o rituální přípravě i vědomém jezení té nejkvalitnější čokolády nabité živinami. Součástí balení je také hotový produkt „Lámaná čokoláda“ k ochutnání.

Darujte sobě, nebo svým blízkým energii, radost a dokonalou výživu! 

Postup na výrobu lahodné RAW čokolády vznikl z nadšení šéfkuchařky Zuzky Noah alias Love of Raw a jejího zápalu pro domácí přípravu. Originální receptura je pečlivě vyladěná do ideálního poměru veškerých surovin.

Díky raw ingrediencím je čokoláda opravdu zdravá a dodá vám tak velké prospěšných látek. Čokoláda v této podobě je přirozeným zdrojem antioxidantů, hořčíku, vápníku, železa, draslíku a fosforu.

„Receptura na tuto čokoládu si získala mezi mými známými tak velkou oblibu, že jsem se rozhodla nabídnout ji skrze Vitalvibe i dalším lidem. Začít ručně, rituálním způsobem vyrábět čokoládu, s cílem naučit to i ostatní, mi dává velký smysl. Ale hlavně mě to opravdu moc baví!

Věřím, že i vám tato domácí čokoláda bude. Přeji vám mnoho radostného tvoření!“

– s láskou ? Love of Raw

PUSŤTE SE S NÁMI DO TVOŘENÍ

Udělejte si z výroby čokolády rituál a zamilujte se do tvoření vlastních chuťových kombinací na milion způsobů! Receptura je tak jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. Love of Raw vás provede každým krokem výroby čokolády. Dozvíte se, jak uvolnit svoji kreativitu při tvoření i jak čokoládu vědomě jíst a načerpat tak z moudrosti této rostliny maximum pro svoje tělo i ducha. 

Na obrázku: Zuzka a Honza Noah z Vitalvibe se synkem při tvorbě rituální čokolády

Co všechno náš balíček obsahuje:

RECEPTURA NA ŽIVOU ČOKOLÁDU PODLE LOVE OF RAW

Ingredience:

Postup:

Nejdříve si rozehřejte kakaové máslo ve vodní lázni. Jakmile bude kakaové máslo roztavené, přidejte kakaový prášek a sůl. Mícháním vytvořte tekutou čokoládu (touto čokoládou můžete naplnit i pralinkovou formu a vytvořit si tak vlastní pralinky).

Poté si připravte pečící papír, který položte na plech a na něj nalijte celý objem čokolády tak, aby se rozprostřela na většinu plechu. Na závěr už jenom do čokolády nasypte pokrájené kešu, nasekané datle, drcené kakaové boby (budou v čokoládě krásně křupat), či jiné ingredience, které máte rádi. Přidat můžete i čerstvé ovoce, pokud čokoládu budete jíst hned.

Poté nechte ztuhnout v chladu cca. 15 minut. Následně čokoládu můžete nalámat a uchovat ideálně ve skleněné nádobě (v lednici).

Speciální tip Love of Raw: Čokoláda může být i nádherným dárkem. Díky kakaovému máslu se vám v pokojové teplotě nerozteče. Zabalit ji můžete buď vcelku nebo ji nalámejte a dejte do nějaké pěkné sklenice.

Další inspirace: Místo datlí, kakaových drcených bobů a kešu můžete použít cokoli, co máte v čokoládě rádi vy. Skvělá je i s lískovými ořechy, mandlemi, strouhaným kokosem, skořicí, rozinkami, arašídy prostě s čímkoli. Kombinaci, kterou vidíte v receptu máme ale nejraději.

Náš tip: Mnoho zajímavých informací a video živé čokoládě pro vás zpracovala Love of Raw na svých webových stránkách.

PROČ MÁME RÁDI LOVE OF RAW

Tvůrkyně Love of Raw – Zuzka Noah je nadšená inspirátorka v oblasti živé stravy. Společně se svým manželem Honzou Noah, majitelem Vitalvibe, pečují kromě dvou úžasných dětí o několik projektů, které se zabývají podporou zdravého a vědomého způsobu života. 

Sama Zuzka říká: „Tento způsob žití nás naplňuje a dává nám obrovský smysl.“ A k tomu dodává: „Svým životem inspirujeme druhé a šíříme s radostí vše, co nám dokonale funguje a co na naší cestě za stále zářivějším zdravím a harmonickým životem objevujeme.“ 

Zuzka je talentovaná kuchařka s neutuchajícím zápalem pro raw veganskou stravu. Proto nachází stále nové způsoby, jak díky zdravým návykům proměňovat v každodenním životě  svoje tělo, zdraví, a tím i celkově zvyšovat vlastní energii.

Ráda k tomu inspiruje a motivuje druhé na svých online kurzech, přednáškách a workshopech. Napsala několik (nejen) kuchařských knih a e-booků, množství článků a natáčí všemi oblíbené videorecepty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: