Chlorella Manna™ prášek 350 g HealthForce

Momentálně není k dispozici
Kód: 124-87
Značka: HEALTH FORCE
1 499 Kč / ks

Chlorella Manna™ prášek

Chlorella Manna ™, Chlorella sorokiniana UTEX 1230 (dříve známá jako Chlorella pyrenoidosa, před tím, než byla taxonomicky překlasifikována vědeckou komunitou) je jedinou rostlinou na planetě, která dokáže vyrůst o čtyřnásobek za méně než jeden den. Obsahuje chlorellový růstový faktor (CGF), který se skládá z aminokyselin, beta glukanů, nukleových kyselin, peptidů a polysacharidů. Tyto mikroživiny vzájemně spolupracují a synergicky se posilují v účincích.

Tato chlorella je unikátní díky své technologii pěstování TruGanic™ (vyšší kvalita než je standard ekologické BIO normy)*, a poté je pečlivě sušena při nízké teplotě tak, aby si uchovala svoji energii, enzymy a ostatní prvky citlivé na teplotu. Po usušení je skladována v lahvích z tmavého skla s jedinečným kovovým uzávěrem a pohlcovačem kyslíku, což 100% chrání živiny (vytváří vakuum). Sklo je recyklované a recyklovatelné, neunikají z něj plyny a neuvolňuje toxické plyny při tavení.

Pozitivní účinky chlorelly

  •   je pomocníkem pro ty, kteří řeší problémy s trávicím traktem
  •   může najít uplatnění při chronických zácpách (je však nutné dodržovat pitný režim)
  •   podporuje normální krvetvorbu díky vysokému obsahu železa a zeleného barviva chlorofylu, který se strukturně podobá lidskému hemogobinu (červenému krevnímu barvivu)
  •   díky obsahu železa přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, proto nacházejí zelené potraviny své uplatnění při jarních očistných kúrach
  •   díky obsahu železa a ?-karoten (provitaminu A) přispívá k normální funkci imunitního systému
  •   obsahuje esenciální aminokyseliny, které naše tělo potřebuje přijímat ze stravy, protože si je nedokáže vytvořit samo
  •   díky obsahu chlorofylu, esenciálních aminokyselin, železa a dalších vitamínů, minerálů a stopových prvků přispívá k navození pocitu vitality

Způsob užívání

Doporučené dávkování: začněte užívat 1/4 čajové lžičky a postupně zvyšujte na 1 čajovou lžičku denně. Přidávejte pouze do vody.

Kontrainfikace: 

Není doporučeno konzumovat společně s vitamínem C. 

Pokud užíváte léky, berte chlorellu vždy s odstupem 1 hodiny. 

Při užívání léků na snížení srážlivosti krve (Warfarin), konzultujte užívání chlorelly s lékařem a lékárníkem. 

Další informace

Složení: 100% Chlorella (Chlorella sorokiniana) s dezintegrovanou buněčnou stěnou.

Původ: Taiwan

Nutriční hodnoty1 dávka (1 čajová lžička =1,5 g)Energetická hodnotaTukyz toho nasycenéSacharidyz toho cukryVlákninaBílkovinySůl**?-karoten (provitamin vit. A)VápníkŽelezo

21 kJ / 5 kcal
0 g
0 g
<1 g
0 g
0,01 g
1 g
0 g
970 µg (10 %*)
10 mg (1,25 %*)
2,4 mg (17 % *)

*Referenční hodnota příjmu

TruGanic™
Jedná se o velice přísný americký standard kvality, který splňuje ještě striktnější kritéria než běžné potraviny v BIO kvalitě. Standard TruGanic™ byl vytvořen lékařem z HealthForce, Jamethem Sheridanem, za účelem prokázat absolutní čistotu.

Produkty s označením TruGanic™ musí podstoupit řadu testů, aby prokázaly, že jsou 100% bez pesticidů, insekticidů a herbicidů, absolutně bez GMO a že vykazují nulovou hodnotu radiace. Při výrobě nejsou použity toxičtí čistící činitelé a přidané látky. Pravidelnými kontrolami je také zajišťována kvalita vzduchu a čistoty.

Potravinové doplňky s certifikátem TruGanic™ tak mají dosahovat těch nejlepších možných výživových účinků.


Upozornění: chlorella může snižovat krevní tlak

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: