ŠAMPON NA RŮST VLASŮ MINOKSIL 150 ml ELIXIR

Šampon Minoksil podporuje a stimuluje růst vlasů, urychluje průtok krve do vlasových folikulů a posiluje vlasy.

Skladem
Kód: 17106
Značka: ELIXIR
365 Kč / ks
17958 1 unnamed
Tip

Hlavním důvodem pomalého růstu vlasů je neschopnost oběhového systému a těla jako celku dodávat pokožce hlavy výživné látky potřebné pro normální růst vlasů. V tomto případě folikuly přecházejí do pasivního režimu, ovšem to neznamená, že při odpočinku nepřestávají fungovat. Po přijetí potřebných živin do folikulů začíná rychlý růst mladých vlasů a obnovuje se obnova starých vlasových buněk. Díky aktivní složce šamponu na posílení vlasů "Minoksil" minoxidil je možné dosáhnout tohoto výsledku.

Vlastnosti šampónu:
- urychluje průtok krve do vlasových folikulů, což umožňuje normalizovat přenos výživných látek do pokožky hlavy
- posiluje vlasy
- stimuluje růst vlasů

Aktivní složky:

  • Minoxidil přímo ovlivňuje buněčnou strukturu a buněčnou aktivitu vlasových folikulů. Aktivním uvolňováním cév urychluje průtok krve do vlasových folikulů, zpomaluje nebo zastavuje vypadávání vlasů a stimuluje růst normálních, zdravých folikulů, čímž posiluje vlasy jako celek.
    Mechanismus zintenzivnění růstu vlasů spočívá v tom, že při lokální aplikaci minoxidil zvyšuje krevní oběh v pokožce hlavy a podle toho zlepšuje přísun výživných látek, což vede k obnovení atrofovaných vlasových folikulů. Růst vlasů se obvykle pozoruje po 2-4 měsících pravidelného používání. Následuje zpomalení nebo úplné zastavení vypadávání vlasů, jakož i růst nových vlasových folikulů. Jeden rok po začátku používání se množství vlasů, které vstoupily do růstové fáze, již nezvyšuje a účinek se stabilizuje. Minoxidil je silný periferní vazodilatátor (látka, která způsobuje dilataci krevních cév a zvyšuje jejich průtok), který ovlivňuje hladké svalstvo cév.
  • Extrakt z jinanu dvoulaločného, který je také součástí šamponu, je silným antioxidantem, obsahuje komplex látek s výrazným účinkem na vaskulární permeabilitu (kvůli velkému počtu bioflavonoidů – rutin a kvercetin), zlepšuje krevní oběh. Zvyšuje mikrocirkulaci v tkáních, prokrvení a buněčné dýchání. Pomáhá odstraňovat toxiny, zlepšovat metabolické procesy.
  • Extrakt z dubové kůry obsahuje mnoho tříslovin, bílkovin, cukru, pektinu, levulínu.
  • Extrakt z ibišku má posilující účinek, obsahuje oligopeptidy, alfa-hydroxykyseliny, kyseliny ANA, antokyany a flavonoidy (kvercetin, myricetín, hibiscetín, hibisetrín), fytosteroly, polysacharidy, minerály (železo, hořčík, vápník a další), PP a C, třísloviny, hlen a pektin.

Způsob použití: Naneste malé množství šamponu na vlhkou pokožku hlavy, masírujte, ponechte 5 minut a omyjte vodou.


Objem: 150 ml

Země původu: Ukrajina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: