KRÉM PROTI CELULITIDĚ A ZLEPŠENÍ KREVNÍHO OBĚHU V BUŇKÁCH - PŘED A PO - 100 ML

  1. Nový preparát, který má intenzivní účinky v boji proti celulitidě. Díky vysokému obsahu kofeinu a řas obsažených v komplexu „LIPOFIRM LCWTM“ přichází k rychlejšímu spalování tuku v podkožní vrstvě. Komplex „PRO-SVELTILTM“ ohraničuje vznik nových tukových buněk a zabezpečuje průtok lymfy v celulitidní zóně, což postupně zmenšuje rozsah takovýchto oblastí až do jejich úplného vymizení. Urychluje odvod tekutin a odpadových látek ze tkání. 
Momentálně není k dispozici
Kód: 11061
Značka: PŘED A PO
379 Kč / ks 379 Kč / 1 ks
Kategorie: NOVINKY
Množství: 100 ml.
Použití: Hubnutí, celulitida
celulit
Novinka

Způsob použití: krém se nanáší na čistou suchou kůži problematických zón  2x denně krouživými pohyby až do úplného vstřebání. Pro dosažení nejlepších výsledků je dobré kombinovat se sérem proticelulitidové série „Před a Po“

Obsah balení: 100 ml

Země původu: rusko

Další účinky tohoto produktu: Stimuluje podkožní štěpení tuku, aktivuje syntézu matrice jednotlivých bílkovin. Zlepšuje krevní oběh v kožních buňkách a zpevňuje cévní kapilár. Zvyšuje napětí žil, předchází vzniku tzv. Metličkovitých žilek. Regeneruje kůži, obnovuje epidermické buňky. Zpomaluje starnutí kůže a zabraňuje jejímu ochabnutí. Zlepšuje celkový vzhled kůže, rozjasňuje a zvyšuje tonus pokožky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: