GEL NA KLOUBY A SVALY S HADÍM JEDEM LEVANTSKÉ ZMIJE 50 ml TWINSTEC 911

Balzám se vyznačuje se výživnými a ochrannými vlastnostmi. Má hřejivý účinek v místě nanesení. Doporučuje se používat při bolestech kloubů a revmatismu. Je vhodný i na masáže svalů a kloubů před a po sportovním výkonu.

 

Skladem
Kód: 11226
Značka: TWINSTEC 911
258 Kč / ks
Kategorie: NOVINKY
Použití: klouby, revmatismus, svaly
13715 911 gel na klby a svaly s hadim jedom levantskej zmije
Novinka

Detailní popis produktu

Krémy a gely 911+ jsou ze 40% složené z léčivých rostlinných extraktů, esenciálních a mastných olejů.

Hřejivý balzám s jedem Levantské zmije má vysokou koncentraci aktivních složek.

Preparáty, které obsahují jed stepní zmije - giurzy, se pokládají za nejefektivnější, ale současně za nejdražší. Giurza se považuje za největší a nejnebezpečnější zmiji na území bývalého Sovětského svazu. Její latinský název je Macrovipera lebetina, což znamená "hrobových zmije". V jiných zemích bývá označována jako Levantské nebo východní zmije. Samotný název giurza je ázerbájdžánského původu. Giurza je dlouhá 95-160 cm. Člověku se nevyhýbá a zpráva se v porovnání s jinými hady "zákeřně". Z jedu giurzy se připravují léky na revma a radikulitídu a přípravek k zastavení krvácení lebetox, který se používá u hemofilie a operaci mandlí (krvácení zastavuje v průběhu 1,5 min). Co se týče toxicity, více toxický než jed giurzy je jen jed kobry.

Způsob použití: Krém nanést na čistou pokožku problematických partií 2-3x denně a masážními pohyby rozetřít do úplného vstřebání.

Upozornění: Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na jakoukoliv složku přípravku. Není vhodné pro děti. Nepoužívat na obličej, sliznice a poraněnou kůži! Ne je to liek.Len pro venkovní použití.

Objem: 50 ml

Země původu: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: