ČERVENÁ ŘEPA SUŠENÁ MRAZEM 20 g WOLFBERRY

Červená řepa sušená mrazem 20 g Wolfberry. Lyofilizované plátky cca 5 mm silné jsou vyrobeny z 100% čerstvých, přírodních, oloupaných a vařených bulev červené řepy. Bez přidání jakýchkoli konzervačních látek a pomocí jemné technologie lyofilizace (sušení mrazem) je zachován přirozený charakter kořenů řepy, jejich typická chuť, barva, struktura a nutriční a fyziologické hodnoty.

Skladem
Kód: 12474
Značka: WOLFBERRY
43 Kč / ks
cervena repa susena mrazem 20 g wolfberry
Novinka

Jak konzumovat mrazem sušené plátky červené řepy
Lyofilizovaná červená řepa barevně doplní a chuťově oživí čerstvý zeleninový salát. Přidáním olivového oleje, octu a vody k nadrcené červené řepě vytvoříte vynikající zálivku třeba k masu, těstovinám, sýrům i do již zmíněných zeleninových salátů. Nadrcenou řepu lze použít i na výrobu pomazánky. A samozřejmě můžete plátky řepy konzumovat samostatně, třeba místo bramborových čipsů.

Charakteristika
Červená řepa (Beta vulgaris) patří, navzdory své malé oblibě v našich končinách, mezi jeden z nejzdravějších a nejuniverzálnějších druhů zeleniny, které můžeme v kuchyni použít. Lyofilizace neboli sušení mrazem je šetrné zpracování, které ovoci nebo zelenině zaručuje minimální ztráty živin, prodlouží jejich trvanlivost a zachová chuť i vůni. Plátky této mrazem sušené červené řepy nejsou ani částečně vyrobeny z geneticky modifikovaných rostlin, neobsahují žádné přísady nebo jakékoli jiné pomocné látky. Křupavé, červenofialové plátky řepy o tloušťce kolem 5 mm mají bohatou sladkou a příjemnou chuť. Tato zelenina nabízí spoustu esenciálních živin – je bohatým zdrojem vlákniny, vitaminu B9, manganu, draslíku, železa, zinku, vitaminu C a antioxidantů. Její konzumace bývá spojována s četnými zdravotními benefity, včetně zlepšení krevního oběhu, snížení krevního tlaku a zvýšení fyzické výkonnosti.

Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie: 1345 kJ/323 kcal; Tuky: 3,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 g; Sacharidy: 53 g - z toho cukry 49 g; Vláknina: 17 g; Bílkoviny: 17 g; Sůl: 1 g

Skutečná kalorická hodnota a obsah výživy se může lišit od deklarovaných hodnot v důsledku fluktuace přírodních podmínek, souvisejících s výrobou nebo zpracováním.

Složení
Plátky vařené červené řepy, sušené mrazem 100%. Bez lepku, éček, barviv, soli, cukru, oleje či jiných látek.

Skladování
Skladujte vždy v dobře uzavřeném originálním obalu na suchém a tmavém místě při teplotě do 20° C a max. relativní vlhkosti do 65%.

Země původu
Německo

Obsah
20 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: