Au-Medic blokátor bolesti náplasti (crystal tape) 4 ks

Napomáhá zmírnění nebo odstranění bolesti ve svalech a kloubech.

Skladem
Kód: 16998
Značka: AU-MEDIC
172 Kč / ks 172 Kč / 1 ks
AU medic naplasti
Novinka

AU-MEDIC blokátor bolesti zdravotnický prostředek je revoluční a jedinečný přípravek na trhu, který dokáže zastoupit chemické medikamenty užívané při nejrůznějších bolestech těla.    AU-MEDIC blokátor bolesti obsahuje 4 ks crystal tapů. Každý crystal tape lze samostatně oddělit a použít. Účinnost 1 ks tapu je až *1 týden, dle místa aplikace. Každý kus odtrhněte samostatně, na místě značení. AU-MEDIC blokátor bolesti je revoluční a jedinečný přípravek na trhu, který snižuje citlivost na bolest při nejrůznějších bolestech těla.   Jeho výhodou je nenávykovost a vysoká bezpečnost bez nežádoucích účinků. Hlavní a jedinou účinnou složkou jsou mikroskopické krystaly čistého křemíku, které jsou umístěny ve střední části crystal tapu. Po přilepení na či nad místo bolesti (dle návodu k použití) mikroskopické krystaly čistého křemíku piezoelektrickým jevem ruší přenos nervového signálu bolesti do mozku, a tímto fyzikálním mechanizmem účinku omezují pocit bolesti.

Použití

Odlepte 1 ks crystal tapu dle vyznačeného místa a aplikujte ho na či nad místo bolesti, nejlépe na nejbližší akupresurní bod na či nad místem bolesti (dle návodu k použití). Přilepení musí být provedeno správně a na místo, kudy vede samotný nerv. Základním pravidlem je aplikovat každý samostatný crystal tape cca 2-3 cm nad místo pocitu bolesti nebo přímo na místo bolesti. Pokud se do hodiny nedostaví úleva, je potřeba crystal tape přelepit (posunout) na jiné místo. Je možná aplikovat více crystal tapů najednou.

Dávkování

AU-MEDIC blokátor bolesti Nejdříve aplikujte 1-2 crystal tapy a v případě potřeby přidejte další. Obvykle jsou dostatečné 2-4 crystal tapy.

Balení

AU-MEDIC blokátor bolesti Balení obsahuje 4 ks crystal tapu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: