KOROLEV FARM krém se žraločím tukem na chrupavku 125ml

Žraločí tuk dokáže normalizovat metabolické procesy nejen uvnitř kloubů končetin, ale i uvnitř meziobratlových plotének. Posiluje také svaly a vazivo a je schopen uvolňovat usazeniny solí. Urychluje regenerační procesy v případě poškození chrupavky a kostí, zabraňuje destrukci chrupavky, urychluje hojení zlomenin, zmírňuje bolest, zvyšuje elasticitu pojivové tkáně.

MIN. TRVANLIVOST 10/2023

Momentálně není k dispozici
Kód: 10334
Značka: KOROLEV PHARM
308 Kč / ks
Kategorie: MASTI A BALZÁMY
Typ produktu: mast
Množství: 125 ml
Použití: kosti, svaly, chrupavka,

Detailní popis produktu

Vědci z celého světa vždy projevovali velký zájem o žraloky, jako příklad fenomenální vitality. Doposud se zjistilo, že imunita žraloka spočívá v tucích nacházejících se v žraločí játrech. Jaké jsou léčivé vlastnosti tuku ze žraloků a jaké hodnotné látky obsahuje? Zjistilo se, že žraločí játra je "spíží", která je naplněna užitečnými prvky a vitamíny, jsou zdrojem zdraví žraloků a dávají lidem naději na to, že se zbaví různých onemocnění. Hlavní složky tuku ze žraloků:

  • Vitamín E - silný antioxidant, který chrání buňky lidského těla před volnými radikály a stárnutím
  • Vitamín D - pomáhá posilovat kostní tkáň, má obecný léčivý účinek, zvyšuje odolnost kostí při zraněních
  • Skvalen - přírodní antibiotikum se zvýšenou antimikrobiální aktivitou, zmírňuje záněty, bojuje proti patogenním mikroorganismům
  • Vitamín A - zvyšuje imunitní aktivitu, brání rozvoji mnoha infekčních chorob
  • alkiglycerol - silný nástroj s imunostimulačním účinkem, zastavuje růst maligních buněk, normalizuje krevní oběh
  • polynenasycené mastné kyseliny - zabraňují rozvoji aterosklerotických změn cév, snižují hladinu cholesterolu v krvi

 

Na co se používá žraločí tuk?

V moderní medicíně se tuk ze žraloků nejčastěji používá k urychlení regenerace tkání včetně chrupavky. Na základě toho přispíva k posílení imunity, odstranění příznaků zánětu, odstranění nahromaděných toxinů, a proto se mohou používat k léčbě artritidy, zmírnění bolesti svalů a kloubů po ozáření, aby se zabránilo rozvoji komplikací. Žraločí tuk dokáže normalizovat metabolické procesy nejen uvnitř kloubů končetin, ale i uvnitř meziobratlových plotének. Posiluje také svaly a vazivo a je schopen uvolňovat usazeniny solí. Urychluje regenerační procesy v případě poškození chrupavky a kostí, zabraňuje destrukci chrupavky, urychluje hojení zlomenin, zmírňuje bolest, zvyšuje elasticitu pojivové tkáně. Chrupavka žraloka je tkáň chrupavky základní kostry žraloka. Chrupavka žraloka zároveň pomáhá zlepšovat metabolismus a strukturu chrupavčité tkáně a stav krevních cév. K tomu dochází v důsledku vysokého obsahu glukosaminu, který je hlavní látkou při tvorbě glykosaminoglykanů, které se přímo podílejí na tvorbě chrupavky. Zachovává také vodu a prvky v ní rozpuštěné uvnitř chrupavky a vazivového aparátu, brání její vyschnutí, což pozitivně ovlivňuje stav kloubů. V žraločích chrupavce ve velkých množstvích obsahuje chondroitin s nízkou molekulovou hmotností, který pomáhá produkovat synoviální tekutinu, zlepšuje výživu a regeneraci tkáně chrupavky. Tato potřeba vzniká při metabolických poruchách, které jsou doprovázeny zhoršením výživového procesu chrupavčité tkáně v závislosti na věku nebo nadměrným zatížením pohybového aparátu.

Způsob použití : Aplikujte krém krouživým pohybem na pokožku 3-5 minut až do jeho úplného vstřebání 2-3 krát denně. Upozornění: Individuální alergie na jednotlivé složky krému. V případě alergické reakce okamžitě přestaňte používat a konzultujte se svým lékařem. 

 

 

Objem: 125 ml

Země původu: Rusko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: