LIFTEA CHLORELLA, SPIRULINA, ZELENÝ JEČMEN 250 tablet

Dopřejte si sílu přírodních látek v praktické formě. Tři oblíbené zelené potraviny v jedné tabletě. Podporuje vitalitu, imunitu i kontrolu tělesné hmotnosti.

Skladem
Kód: 17419
Značka: LIFTEC CZ s.r.o.
289 Kč / ks
Kategorie: LIFTEA
Typ produktu: doplněk stravy
Množství: 250 kapslí
Použití: podporuje vitalitu, imunitu i kontrolu tělesné hmotnosti

Složení

Chlorella, Chlorella pyrenoidosa: 173 mg, Spirulina, lat. Arthrospira platensis: 173 mg, Ječmen setý (také zelený ječmen nebo mladý ječmen), Hordeum vulgare L.: 173 mg
 
Popis

Zeleným potravinám je v posledních letech věnována velká pozornost a díky svým nutričním hodnotám si získaly řadu příznivců. Někteří je dokonce označují za potraviny budoucnosti. Faktem zůstává, že rozsah jejich příznivého působení na náš organismus je široký.

Jak sladkovodní řasa chlorella, tak sinice spirulina i zelený ječmen jsou považovány za antioxidanty. Příznivě ovlivňují naši vitalitu i přirozenou obranyschopnost organismu. Chlorella podporuje také celkový tonus a energii.  Spirulina pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a může se stát i vaším partnerem při hubnutí. Mladý neboli zelený ječmen pak představuje tonikum vitaminů a minerálních doplňků z přírodního zdroje.

Přípravek není určen dětem. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. 

Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Doporučená denní dávka: 2× denně 3 tablety před jídlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma nabízející své zboží na celém evropském trhu díky kvalitě a účinnosti svých výrobků