EKOLIFE NATURA LIPOZOMÁLNÍ VITAMÍN K2+D3, kapky 60ml

Ekolife NATURA Lipozomální vitamín K2+D3 je tekutý výživový doplněk s 90 ug vitamínu K2 a 50 ug vitamínu D3 v doporučené denní dávce. S meruňkovou příchutí a přírodními sladidly pro celou rodinu.
Doplněk stravy. 

Skladem
Kód: 9851
Značka: Ekolife Natura
479 Kč / ks
Kategorie: LIFTEA
Typ produktu: doplněk stravy
Množství: 60ml
Použití: Lipozomální vitamín K2+D3 je tekutý výživový doplněk s 90 ug vitamínu K2 a 50 ug vitamínu D3

Složení

Pitná voda, sladidlo: xylitol, emulgátor: lecitin (sója), zvlhčovadlo: glycerol, konzervant: sorbát draselný, Vitamin K2 (jako mk7), Vitamin D3 (jako cholekalciferol), aroma: meruňka, antioxidant: vitamin E (jako d-alfa tokoferol).
 
Popis
Co vlastně znamená pojem "liposomální"? Jedná se o způsob výroby, při které je účinná látka (například vitamín nebo minerál) obalená lipidovou (tukovou) membránou. Po požití není taková molekula trávená běžnou cestou, ale je dopravena například přímo do jater. Představte si takový lipozom jako prostý a zároveň geniální způsob, jak dopravit účinnou látku přímo do buněk.

Proč volit liposomální aplikace? Hlavním důvodem je vysoká biologická dostupnost účinné látky pro lidský organismus. Klasické syntetické potravinové doplňky se vstřebávají podle chemické vazby od 5 do 20 %, zbytek organismus bez užitku vyloučí. Liposomální aplikace však mají až 90% vstřebatelnost.

Kombinace vitamínů K2 a D3
 přispívá k normálnímu průběhu mnoha procesů v lidském těle, zejména pokud jde o zachování zdravých a silných kostí. Zatímco vitamin D3 zajišťuje samotné vstřebávání vápníku do krve, vitamín K2 "dohlíží" na to, aby se vápník dostal tam, kde je potřebný. Do tvrdých tkání – kostí a zubů. Vitamín K2 též napomáhá normální krevní srážlivosti. Vitamín D3 přispívá k běžné funkci svalů, k udržení zdravých zubů a normální funkci imunitního systému. Hraje důležitou roli v procesu dělení buněk a podporuje i normální absorpci vápníku a fosforu.

Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Použití: Odměřte 1x denně 2 ml emulze pomocí přiložené odměrky, vypijte samostatně nebo ve sklenici vody, čaje či džusu. Před použitím láhev protřepejte.1 ml produktu obsahuje 45 ug vitamínu K2, a 25 ug / 1000 IU vitamínu D3. 2 ml produktu obsahují 90 ug vitamínu K2 (120 % RDA) a 50 ug/2000 IU (1.000 % RDA) vitamínu D3. % RDA- procento doporučené denní dávky Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou za vyváženou a pestrou stravou. Nadměrný příjem xylitolu může mít projímavý účinek.

Skladování: Po otevření uchovávejte přípravek těsně uzavřený, na chladném a suchém místě, a spotřebujte do dvou měsíců. Udržujte mimo dosah dětí.

Země původu: EU

Tip pro vás: Věděli jste, že obyčejný mák obsahuje více vápníku než klasické mléčné výrobky? Zařaďte ho pravidelně do svého jídelníčku jako přísadu do smoothies, koláčů, nebo jen tak spařený sladkým mlékem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: