Opunciový 100% BIO přírodní za studena lisovaný olej 30ml HERBATICA

Vzácné vlastnosti oleje z Opuncie mexické - opuncie se používají při péči o zralejší, poškozenou, zjizvenou nebo unavenou pokožku.

Momentálně není k dispozici
Kód: 10707
Značka: Herbatica
888 Kč / ks
Kategorie: KOSMETIKA-KOSMETICKÉ OLEJE-KRÉMY-DOPLŇKY
opunciový olej: antioxidant, regenerace, hydratace
14381 1 opunciovy olej 1
Novinka

Co dělá tento olej z indiánských fíků opuncie speciálního ve srovnání s jinými produkty, je jeho složení: vysoký (90%) obsah esenciálních mastných kyselin, včetně více než 60% kyseliny linolové, tj. omega-6 mastné kyseliny, a také přítomnost jedinečného a nejaktivnějšího vitaminu E (gama-tokoferol). Kromě cenných kyselin a vitamínů (A, E, F a K), obsahuje také minerály (vápník, fosfor, draslík, hořčík, železo a zinek).

Takové složení dodává oleji z opuncie velmi silné vlastnosti:

  • Vyhlazující - přítomnost železa a zinku zlepšuje metabolismus kolagenu. Olej vyhladí stávající hluboké vrásky.
  • Antioxidační- vysoký obsah karotenoidů a chlorofylu významně zpomaluje stárnutí pokožky.
  • Regenerativní - posiluje a obnovuje poškozenou lipidovou bariéru, doplňuje nedostatek mastných složek, včetně cenných ceramidů.
  • Hydratační - chrání před vysycháním, zvyšuje hydrataci a reguluje funkci mazových žláz.
  • Ochranné - při pravidelném používání posiluje imunitní systém pokožky, výrazně snižuje citlivost na procesy stárnutí způsobené UV zářením, volnými radikály, povětrnostními vlivy, mikro-poškozením, otěrem a dokonce i tabákovým kouřem nebo stresem. Obnovuje pokožku a zlepšuje hojení ran.
  • Uklidňující - účinnou hydratací zmírňuje zánět kůže, podráždění a otoky. Pomáhá při léčbě seborey.

Vzácné vlastnosti oleje z indiánského fíku - opuncie se používají při péči o zralou, poškozenou, zjizvenou nebo fádní pokožku (rozkládá zbytky pigmentů a chrání pokožku před jejich opětovným výskytem). Olej je možné použít na obličej (pouze dvě kapky postačují na celoobličejovou aplikaci) nebo se masírují speciálně do linií úsměvu. Olej je neocenitelný pro citlivé oblasti očí a rtů, krku a rukou, tj. pro oblasti, kde se mezi prvními objevují známky stárnutí. Je vhodný pro pokožku náchylnou na akné nebo ucpané póry kůže (rozpouští maz, čistí pokožku a póry od mastných nečistot, např. silného make-upu nebo základu).

Je také vhodný pro citlivou a jemnou pokožku. Zlepšuje mikrocirkulaci krve, zklidňuje záněty, suchost, atopii, dermatitidu a dermatózy. Olej z indiánského fíku - opuncie je rozpustný v tucích. Můžete ho přidat do arganového oleje, jiných olejů a také do bylinných destilátů. Výsledkem bude, že získáte exkluzivní, luxusní produkt vhodný na jedinečnou péči o pleť.

Indiánský fík, opuncie - rostlina z rodiny kaktusů, která přitahuje pozornost odborníků a výrobců na péči o pleť.

Pochází z horkých regionů Latinské Ameriky, Evropy a Afriky. Plody se sbírají pouze jednou ročně, následně se suší na slunci a pak se odstraní jejich dužina, aby se získaly malé, velmi cenné semena. Jsou to semena, které se používají na výrobu v současnosti nejdražšího oleje na světě - zcela unikátního oleje (nepleťte si s běžně dostupnými levnými výluhy z oleje opuncie).

Už samotné lisování semen za studena je časově náročné a drahé. Je to proto, že semena jsou malé a zároveň mají velmi tlustou skořápku. Na výrobu jednoho litru oleje je zapotřebí přibližně milion semen z téměř 500 kilogramů ovoce. Olej z opuncie, který nabízí naše společnost, pochází pouze z organickým plodin; zakoupený produkt je tedy nejkvalitnější, nerafinovaný, bohatý na vzácné tuky, vitamíny a další cenné minerální přísady.

Zloženie: 100% čistý, přírodní, biologický, panenský lisovaný za studena, nerafinovaný chemicky.

Země původu: Maroko

Objem: 30 ml

Tekutá konzistence, žluto-zelené zbarvení, rostlinná vůně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: