SMRITI - ZLEPŠENÍ PAMĚTI 60 TABLET

Kombinací léčivých rostlin známých již ve starověku byl vyvinut jedinečný přípravek Smirti. Svou činností může zlepšit schopnost soustředění a rozšířit rozsah paměti. Taktéž může zvýšit také práh napětí a snížit stavy úzkosti. Dále může zmírnit výpadky pozornosti a poruchy chování, příznivě působit na úzkostné stavy, odbourávat stres a psychickou únavu. Nemá vedlejší účinky a jedná se o bezpečný přípravek i při dlouhodobém užívání.

Předpokládaný termín naskladnění 01,02/2023 - bude upřesněn. Lze nahradit Brahmihills.

Momentálně není k dispozici
Kód: 9779
Značka: Imis
240 Kč / ks
Kategorie: IMIS
Typ produktu: doplněk stravy
Množství: 60 kapslí
Použití: zlepšuje paměť, stavy úzkosti,

Balení: 60 kapslí

Dávkování: 1-2 kapslí 2 x za den, základní kůra 2 – 3 měsíce. 

Popis:
Kombinací léčivých rostlin známých již ve starověku byl vyvinut jedinečný přípravek Smriti. Svou činností může zlepšit schopnost soustředění a rozšířit rozsah paměti. Taktéž může zvýšit také práh napětí a snížit stavy úzkosti. Dále může zmírnit výpadky pozornosti a poruchy chování, příznivě působit na úzkostné stavy, odbourávat stres a psychickou únavu. Nemá vedlejší účinky a jedná se o bezpečný přípravek i při dlouhodobém užívání.

Složení:
Bacopa monnierii (bakopa Monierova):
Z této rostliny se vyrábí známý výtažek zvaný Brahmi. Má svíravou a nahořklou chuť, je chladivý a bystří intelekt. V původní medicíně se používal proti astmatu, ochraptění, nepříčetnosti, epilepsie a jako posilující nervové tonikum, kardiotonikum a diuretikum.
Acorus calamus (puškvorec obecný):
Jedná se o polovodní trvalku pěstovanou v bažinatých oblastech Indie. Její kořen a oddenek působí jako stimulanty, používají se při aroma terapii, při žaludečních potížích a proti nadýmání a také jako nervová sedativa. Je to účinný přípravek při dyspepsii, nechutenství, a v neposlední řade při hysterii a neuralgii.
Centella asiatica (pupečník asijský):
Využívá se celá rostlina, která roste jako plevel na většině území Indie. Jedná se o omlazující přípravek užívaný při demenci a ke zlepšování paměti.
Asparagus racemosus (chřest hroznovitý): 
Její kořen je velmi lepivý, výživný a používá se jako tonikum.


Upozornění:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. 

Země původu:
Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: