MULTIHERB - bylinná podpora imunity a vitality 90 kaps. NUTREND

Značka: NUTREND

MULTIHERB – podpora imunity a vitality je komplexní doplněk stravy navržený pro každodenní posílení obranyschopnosti a celkové vitality. Účinná kombinace bylin, plodů, probiotik a prebiotik je doplněna o trávicí enzymy, vitaminy a minerální látky pro maximální vstřebatelnost a efekt.

Dostupnost Skladem
Kód: VO00000102
299 Kč / ks
MULTIHERB - bylinná podpora imunity a vitality 90 kaps. NUTREND
Značka: NUTREND
Screenshot 2026 01 21 at 15 35 46 Multiherb Caps 90 kapslí Podpora imunity a vitality Nutrend.cz
Novinka

MULTIHERB – podpora imunity a vitality je komplexní doplněk stravy navržený pro každodenní posílení obranyschopnosti a celkové vitality. Účinná kombinace bylin, plodů, probiotik a prebiotik je doplněna o trávicí enzymy, vitaminy a minerální látky pro maximální vstřebatelnost a efekt.

Podporu imunity a zachování vitality

zajistí účinná směs bylin, plodů, probiotik a prebiotik, obohacená o trávicí enzymy, vitaminy a minerální látky. Nejen v období chřipek a nachlazení oceníte pozitivní vliv na dýchací cesty, díky účinkům echinacey a černého rybízu. Špičkové složení podtrhuje kombinace silných antioxidantů jako je vitamin C, E, zinek nebo prášek z borůvek.

extrakty bylin a sušené plody

16 účinných látek

balení na 90 dní

Snížení únavy

a správnou tvorbu červených krvinek podpoří obsažený vitamin B6 a železo. Nespočet látek podporující imunitu korunuje vitamin D, který navíc udržuje zdraví kostí. Nechybí ani značkové suroviny DigeZyme™ a LactoWise®, které jsou svými účinky zaměřené na trávení.

DigeZyme™ je směs 5 druhů enzymů

tedy amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza, které odpovídají nejen za trávení živin, ale také za velké množství reakcí, k nimž v organismu dochází. 

Antioxidanty pomáhají

před poškozením buněk volnými radikály. Mohou to být například vitamin C a E.

LactoWise®

představuje špičkovou surovinu, která v sobě kombinuje symbiotické působení probiotik a prebiotik. Díky své stabilitě, účinnosti a nutričnímu přínosu je LactoWise® využíván v různých doplňcích stravy zaměřených na podporu trávení a modulaci střevní flóry. 

Doporučené dávkování

Děti od 12 let maximálně 1 kapsle denně, dospělí maximálně 2–3 kapsle denně. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení: Prášek z černého rybízu (nosič maltodextrin), želatinová tobolka (želatina, barvivo oxid železa), sušená šťáva z Echinacea purpurea (45:1), prášek z borůvek (nosič maltodextrin), extrakt z Aceroly (36 % vitamínu C), směs trávicích enzymů Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), kyselina L-askorbová, glukonát zinečnatý, mikroenkapsulované železo – AB-Fortis® (sacharát železitý, nosič alginát vápenatý), DL-α-tokoferylacetát, prebioticko-probiotický komplex LactoWise® (Bacillus coagulans, galaktomannan), cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyselina pteroylmonoglutamová, organicky vázaný selen z kvasinek, kyanokobalamin.

1 kapsle 3 kapsle
Vitamin C 40 mg = 50 %* 120 mg = 150 %*
Vitamin E 6 mg = 50 %* 18 mg = 150 %*
Riboflavin (Vitamin B2) 0,7 mg = 50 %* 2,1 mg = 150 %*
Vitamin B6 0,7 mg = 50 %* 2,1 mg = 150 %*
Kyselina listová 100 µg = 50 %* 300 µg = 150 %*
Vitamin D 2,5 µg = 50 %* 7,5 µg = 150 %*
Vitamin B12 1,25 µg = 50 %* 3,75 µg = 150 %*
Železo 3,5 mg = 25 %* 10,5 mg = 75 %*
Zinek 2,5 mg = 25 %* 7,5 mg = 75 %*
Selen 13,8 µg = 25 %* 41,4 µg = 75,3 %*
Trávicí enzymy 50 mg 150 mg
Bacillus coagulans 75.000.000 cfu 225.000.000 cfu
Sušená šťáva z Echinacea purpurea 83,4 mg 250 mg
Extrakt z Aceroly 52 mg 156 mg
Prášek z černého rybízu 100 mg 300 mg
Prášek z borůvek 69,4 mg 208,2 mg
* Referenční hodnota příjmu
cfu – kolonie tvořící jednotky
1 kapsle: 537 mg

 

Upozornění

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.

Obsah: 90 kapslí

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
EAN: 8594014863178

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola