Rescue® gel 30g

Krizová esence Rescue® ve formě gelu s chladivým účinkem.

Skladem
Kód: 9116
246 Kč / ks

RESCUE® gel, je kosmetický gel, který svým složením pomáhá pěstění pleti, pomáhá zklidňovat pleť i po holení a depilaci…Pro svojí jemnost a rychlé vstřebávání se hodí na jemnou masáž při namožených svalech a unavených končetinách.

Je všeobecně známé, že složení gelových přípravků je pro pleť i pokožku celého těla mnohem přijatelnější, jemnější a tím, že se rychleji vstřebává i účinnější. Proto si určitě i RESCUE® kosmetický gel najde své nezastupitelné místo nejen v období dovolených, ale bude Vás doprovázet i v jiných ročních obdobích či životních událostech.

Složení (INCI): aqua, alkohol(ethanol), netýkavka žlázonosná  snědek okoličnatý, slíva třešňová, devaterník penízkovitý, bílá lesní réva, plané jablko

 

Objem: 30g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Bach Flower Remedies Ltd. jsou originální Bachovy esence dovážené na český trh ve vysoké kvalitě podle originálních receptur. Bachova terapie stejně jako homeopatie patří do sféry informační "medicíny" a neustále získává na oblibě lidí vidících přínos v péči o své tělo i duši v souvislostech.