Hřejivé náplasti s kaštanem 3+1 gratis + bederní pás

Hřejivá náplast s kaštanem 3+1 grátis + bederní pás.

Skladem
Kód: 10400
Značka: Herbalex
148 Kč / ks
Kategorie: BYLINNNÉ VÝROBKY, ČAJE, TINKTURY, MASTI, KRÉMY A OLEJE
hřejivá náplast: bolesti zad, kloubů, nohou
hrejive naplasti s kastanem 3 1 gratis bederni pas
Novinka

Hřejivá náplast s kaštanem poskytuje svalovou relaxaci při únavě. Přiložením náplasti na příslušné místo dojde k prohřátí a prokrvení pokožky. Díky tomu se dostaví úleva. Hřejivý efekt se projevuje po dobu až 15 hodin. Muže být použita kdykoliv během dne.

Způsob aplikace:

Masážní prohřivací náplast slouží k vnějšímu použití. Náplast aplikujte na očištěnou a suchou pokožku. Po odstranění ochranné vrstvy přiložte na místo. Doba použitelnosti je maximálně 24 hodin! K jednorázovému užití!

Balení:

Balení obsahuje 3 ks + 1 ks grátis hřejivé náplasti a bederní pás.

Upozornění:

Není možné aplikovat na poraněnou kůži. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou uvedenou složku přípravku. Skladujte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s okem. Dráždí oči. Obsah náplasti nevysypávejte, může dojít k vdechnutí obsahu. Náplast použijte pouze k určenému účelu! Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Na náplast v průběhu aplikace nevytvářejte velký tlak, např. při spaní, ležení apod. Stejně jako jiné hřejivé přípravky může náplast způsobit podráždění kůže a pálení. Pokud se Vám zdá, že náplast příliš pálí, místo je výrazně zarudlé nebo pociťujete jiné nepříznivé jevy (vyrážka, otok) náplast ihned odstraňte. Nepoužívejte během spánku.


Složení:
Jírovec maďal (Kaštan koňský, Aesculus hippocastanum, extrakt z plodů)

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: