Detoxikační náplast FOREST ESSENCE 14ks

Detoxikační náplasti - BAMBUS 14ks

Skladem
Kód: 17427
Značka: ESSENCE
342 Kč / ks

Tyto náplasti zajišťují nejpřirozenější způsob očisty lidsého organismu

Složení: Wood vinegar, Tourmaline, Chitosan, Pearlstone, Highly purified silica, Polyhydric alcohol, Škrob, Mugwort extract a Sorbitol

Způsob použití: K dosažení lepších výsledků přikládejte náplasti na obě čistá a suchá chodidla, nejlépe před spánkem. Nechejte působit alespoň 4-8 hodin, ráno je pak smyjte a nohy si omyjte. 

Odstraňte střední část ochranné fólie z náplasti a na místo toho přiložte polštářek, potištěnou stranou na střed lepící strany náplasti. Nyní prášek v polštářku rovnoměrně rozprostřete po celé jeho ploše. Přiložte náplast s polštářkem na místo, kde chcete účinek aplikovat tak, aby potištěná strana zůstala nahoře. Dbejte na to, aby celá plocha polštářku přilnula. Jemně prsty fixujte náplast po celé její ploše. 

Upozornění: Pouze k zevnímu a jednorázovému použití. Určeno pro dospělé a děti nad 4 roky. Nepoužívejte na zranění, na podrážděnou pokožku nebo obličej. Nepoužívejte, pokud trpíte alergií na některou ingredienci použitou v náplastech. Nepoužívejte společně s jiným produktem podobného zaměření.

Náplast

Balení: 14 kusů 

Upozornění:
* Uchovávejte na suchém a chladném místě. Nevystavujte slunečnímu záření
* Uchovávejte mimo dosah dětí.
* Náplast je vyrobena z velmi jemných materiálů a její sejmutí není vždy jednoduché, nesnažte se ji však silou strhnout ani roztahovat.
* Doporučuje se náplast použít ihned po jejím otevření, neboť může dojít k absorpci vlhkosti ze vzduchu. Neodstraňujte prášek obsažený v polštářku.
* Náplast nepoužívejte, pokud trpíte vyrážkou či máte nějak podrážděnou pokožku.
* Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. 
* Pouze k zevnímu použití. Neodstraňujte prášek obsažený v polštářku.
* Pokud necháme náplast na pokožce déle, může dojít, obzvláště u jemné pokožky, k jejímu poškození. 


Přírodní produkty a látky obsažené v náplastech Forest Sap Patch: 

Wood Vinegar (Dubový ocet): vyrábí se z japonského dubu rostoucího v okolí města Nara a obsahuje více než 200 druhů chemických látek. 

Turmaline (Turmalín): nerost pocházející z Brazílie. Produkuje záporné ionty čímž napomáhá cirkulaci krve v těle. 

Chitosan: vzniká při deacetylaci chytinu obsaženém ve skořápkách mořských krabů z Hokkaida. Jedná se o makromolekulu rozpustnou ve vodě, která vytvářením membrán zvlhčuje a chrání pokožku. 

Pearl stone: je vyráběn z krystalické vyvřeliny, která napomáhá jak proudění látek v těle, tak jejich vstřebávání. 

Highly purified silica (Křemičitý Písek): tato látka je vysoce porézní, nekrystalizuje. 

Polyhydric alcohol (Vícesytný alkohol): Napomáhá vytvářet vlhkost. 

Starch (Škrob): tato ve vodě rozpustná látka má vynikající schopnost absorbovat vlhkost a tím zvyšovat účinky jiných látek. 

Mugwort extract (Artemisia vulgaris) Výtažek z pelyňku: můžeme se s ním často setkat v orientální medicíně. Dokáže rozehřát organismus aniž by při tom došlo k dehydrataci. 

Balení:14 ks v 1 balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: