PANNA COTA DEZERT - VANILKA 10 jídel 300 g CHIA SHAKE

Značka: CHIA SHAKE

Proteinová vanilková panna cotta s krémovou, sametovou texturou, která uspokojí chuť na sladké i během keto nebo redukční diety. Vysoký obsah bílkovin a nízký obsah sacharidů zajišťuje sytost na dlouhou dobu, příprava zabere jen pár minut. Ideální volba pro dietní dezert doma, při pohoštění nebo rychlý sladký moment bez výčitek. 🍮✨

Dostupnost Skladem
Kód: 86-5424
499 Kč / ks
PANNA COTA DEZERT - VANILKA 10 jídel 300 g CHIA SHAKE
Značka: CHIA SHAKE
Snímek obrazovky 2026 01 22 095329
Novinka

Proteinová vanilková panna cotta s krémovou, sametovou texturou, která uspokojí chuť na sladké i během keto nebo redukční diety. Vysoký obsah bílkovin a nízký obsah sacharidů zajišťuje sytost na dlouhou dobu, příprava zabere jen pár minut. Ideální volba pro dietní dezert doma, při pohoštění nebo rychlý sladký moment bez výčitek. 🍮✨

Sladké potěšení bez výčitek – dietní panna cotta.

Bez lepku

Obsahuje vitamíny a minerály

Slazeno stévií

Snadná a rychlá příprava

Vhodná pro různé typy diet

Dezert, který Vám pomůže s hubnutím

Objevte dietní dezert s jemnou vanilkovou vůní a krémovou texturou, který nenaruší Vaši cestu za vysněnou postavou. Právě naopak. Díky této proteinové panna cottě si můžete dopřát sladké potěšení i během keto diety – bez výčitek. Dezert s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem sacharidů dokonale obohatí Váš redukční jídelníček a zároveň uspokojí Vaši chuť na něco dobrého.

Hned po první lžičce Vás okouzlí její sametová konzistence a lahodné spojení smetany s vanilkou. Zasytí na dlouhou dobu a příprava Vám zabere jen pár minut – ideální volba pro každého, kdo chce jíst dietně, ale nechce se vzdát sladkého a strávit hodiny v kuchyni nebo čtením etiket v supermarketu. 

Je taky skvělým řešením jako dezert při pohoštění, nikdo nepozná, že jde o dietní verzi – vždyť chutná tak dobře! Je to zkrátka volba číslo jedna pro všechny, kteří si hlídají linii, ale chtějí si dopřát něco výjimečného doma po obědě nebo během náročného dne v práci

Návod k přípravě:

Smíchejte 1 odměrku (30 g / 70 ml) se 100 ml studené vody a dobře protřepejte v shakeru. Směs přelijte do misky nebo skleničky, vložte do lednice a nechte ztuhnout přibližně 1–2 hodiny. Poté stačí už jen vychutnat. Dobrou chuť!

Tip na servírování:

Ozdobte panna cottu čerstvými malinami nebo borůvkami a dopřejte si osvěžující spojení vanilkové chuti s ovocnou svěžestí.

Složení: syrovátková bílkovina, sušená smetana, sušené mléko plnotučné, želatina, čekanková vláknina, vitamíny: A, D, E, K, C, B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, H (retinyl acetát, cholekalciferol, D-alfa-tokoferyl acetát, fylochinon, kyselina L-askorbová, thiamin HCL, riboflavin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, hydroxokobalamin, D-biotin); minerály: Mg, K, Fe, Mn, Se, Zn, Cr, Cu, I (citrát hořečnatý, chlorid draselný, fumarát železnatý, glukonan manganatý, seleničitan sodný, citrát zinečnatý, chlorid chromitý, glukonan měďnatý, jodičnan draselný); přírodní aroma, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, sůl, sladidla: steviol-glykosidy, sukralóza. Alergeny: mléko. Výrobek může obsahovat stopy vajec a sóji.

Nutriční hodnoty 30 g 100 g
Energie 495 kJ 1650 kJ
Kalorie 118 kcal 394 kcal
Bílkoviny 18 g 60 g
Sacharidy 4 g 13 g
Cukry 4 g 12 g
Tuky 3 g 10 g
Nasycené 2 g 7 g
Vláknina 2 g 5 g
Sůl 0,1 g 0,5 g
Vitamíny 100 g % RHP
A 800 μg 100 %
B1 1,1 mg 100 %
B2 1,4 mg 100 %
B3 16 mg 100 %
B5 6 mg 100 %
B6 1,4 mg 100 %
B12 2,5 μg 100 %
C 80 mg 100 %
D 5 μg 100 %
E 12 mg 100 %
K 75 μg 100 %
Minerály 100 g % RHP
Vápník 349 mg 44 %
Draslík 262 mg 13 %
Fosfor 180 mg 26 %
Biotin 50 μg 100 %
Železo 14 mg 100 %
Mangan 2 mg 100 %
Chróm 40 μg 100 %
Měď 1 mg 100 %
Jód 150 μg 100 %
Kyselina listová 200 μg 100 %
Hořčík 375 mg 100 %
Zinek 10 mg 100 %
Selen 55 μg 100 %

Obsah: 300 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BIO POTRAVINY - POTRAVINY
EAN: 8594206732800

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola