PAKMÍNOVÁ MAST 50 ml

Mast vhodná zejména na vitiligo (ztráta pigmentu) + léčba látkové výměny spojená s dietou a reflexní terapií.

Skladem
Kód: 8828
105 Kč / ks

Pakmín obsahuje furokumariny, např. bergapten, xanthoxin, imperatorin a isopimpinellin, flavonové glykosidy a mastný olej. Nás v tomto případě zajímá obzvláště xanthotoxin, kterým je možné dosáhnout repigmentaci pokožky při ztrátě pigmentu.
Vitiligo (ztráta pigmentu) se projevuje bílými nepravidelnými skvrnami na kůži nejčastěji okolo prstů, úst, očí, genitálu, kloubů a třísel. Z postižených míst mohou vyrůstat chloupky též se ztrátou pigmentu. Tato nemoc je neinfekční a u 20 % nemocných geneticky podmíněná. 

Nevystavujte se slunečním paprskům. Vitiligo často aktivuje poranění kůže, stres a nevyrovnaná životospráva.
Použití: Mast vtírejte pravidelně do postižených míst. Terapie musí být doprovázena léčbou látkové výměny, dietou a reflexní terapií.
Někteří lidé mohou být na obsažené látky přecitlivělí, a proto nejdříve vyzkoušejte reakci na malé ploše kůže v loketní jamce. Pokud nedojde do 30 minut po namazání k zarudnutí, vyrážce, či pálení, můžete přistoupit k aplikaci!
Složení: destilovaná voda, ambiderman, vazelína, neoaquasorb, lihový extrakt z pakmínu.
Balení: PE kelímek se šroubovým uzávěrem 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní bylinné směsi, tablety a tinktury nám dodává osvědčené Bylinářství-kořenářství s.r.o. - známější může být lidem bylinkář pan Bohumil Jukl.

Pan Jukl je skvělým bylinkářem ze středních Čech hledící na vysokou kvalitu nabízených produktů.