Wild Rose 20 ml Bachovky č.37

REZIGNACE, APATIE

Rosa canina - Planá šípková růže č.37

Složení: 0,2%macerát květu planá šípková růže, 27%alkohol

 

Skladem
Kód: 10746
Značka: NELSONS
339 Kč / ks
Kategorie: BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE - RESCUE
rezignace, apatie: zájem o život, svět, přátelé, radost
agrimony 20ml(1)
Novinka

Wild Rose je vhodná pro lidi, kteří rezignovali na nepříjemnou situaci. Tím může být nemoc, monotónní životní situace nebo nevhodné zaměstnání. Tito lidé si nestěžují a jsou apatičtí, než by se znovu uzdravili, než aby změnili zaměstnání nebo se těšili z jednoduchých věcí života. I když jsou jejich životní poměry vším jiným než uspokojivými, nenachází se u nich skutečný pocit neštěstí. Tak nevynakládají žádné úsilí, aby okolnosti změnili. Tím dělají tito lidé na ostatní nudný a neradostný dojem, že nejsou schopni využít svůj potenciál.

V nemoci rychle vzdávají svůj boj. Diagnózy jako „ s tím se musíte naučit žít“ přijímají velmi rychle a akceptují jako něco, co je dávno dané. Tito lidé reagují rezignací namísto deprese a akceptují život takový jaký je. Chybí jim průbojnost a ambice.

Pozitivní potenciál Wild Rose se projevuje v živém zájmu o život, práci a svět vůbec. Rezignace ustoupila ambicím a cílevědomosti, touze po zdraví a dobrých přátelích. Akceptují, že zodpovědnost za život a životní okolnosti leží v jejich rukách. S iniciativou provádějí změny.

 

Patří do emoční skupiny ŽÍT NAPLNO.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: