MIŠPULNÍKOVÝ SIRUP CHUAN BEI ZHI KE LU 120ml

300 - CHUAN BEI PI PA LU

Momentálně není k dispozici
Kód: 71467796
199 Kč / ks
Kategorie: TCM BOHEMIA
? Doplňky stravy: sirup
? Trápení: Nachlazení
Objem: 120ml
Určení: pro děti, pro dospělé

MIŠPULNÍKOVÝ SIRUP

Doplněk stravy

Bylinný sirup při kašli známý také jako SIRUP LAHODNÉ CHUTI.

Hlavní zaměření:

  • kašel, škrábání v krku chrapot, pobolívání hlasivek po dlouhém mluvení či zpěvu zánět průdušek se zahleněním a nemožností odkašlat chronický kašel s obtížným vykašláváním, například kuřácký
  • Jedná se o často vyhledávaný sirup složený z bylin působících na zastavení kašle z nejrůznějších příčin.
  • Může jít o kašel produktivní, tj. s vykašláváním hojných hlenů, či o kašel suchý, dráždivý. V okamžiku ústupu kašle se užívání sirupu ukončuje. Díky své příjemné chuti je vhodný obzvláště pro děti.

 

Chuan bei mu (Fritillariae cirrhosae exractum), Pi pa ye (Eriobotryae japonicae extractum), Bai bu (Stemonae japonicae extractum) pročišťují horko v plicích, zvlhčují plíce, a tím podporují regeneraci poškozené sliznice dýchacího ústrojí, zastavují kašel. Jie geng (Platycodi grandiflori extractum) podporuje přirozené plicní funkce, odstraňuje hleny. Xing ren (Pruni armenicae extractum) zastavuje kašel a odstraňuje pocit krátkého dechu, zvlhčuje střeva, a tak odstraňuje zácpu, která se často objevuje v plicních problémech. Bo he (Menthae arvensis extractum) pročišťuje hlavu a oči, odstraňuje bolesti v krku a snižuje horečku.

Poznámka Vzhledem k tomu, že nejčastějšími konzumenty sirupu jsou děti, které často odmítají „hořkou medicínu“, byl do sirupu přidán třtinový cukr. Při dodržování návodu je denní dávka cukru ze sirupu nižší než 1 gram, což je množství, které prakticky neovlivní denní profil ani u diabetiků.

Při léčbě kašle a zahlenění důrazně doporučujeme přerušení konzumace sladkostí a mléčných výrobků!

Dávkování a doba užívání: 1 polévková lžíce 3x denně event. na spaní. Tuto dávku lze zvyšovat či snižovat podle stavu. U dětí bývá dávka o polovinu nižší. Doporučujeme před vypitím smíchat s teplou vodou.

Balení: 120 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: