Babystart Fertilsafe PLUS lubrikační gel MULTIPACK

Babystart Fertilsafe PLUS lubrikační gel má jedinečnou recepturu, která napodobuje přirozené prostředí, kterým spermie putují k oplodnění vajíčka. Gel pomáhá zvýšit možnosti početí, má hydratační vlastnosti a zvyšuje komfort během pohlavního styku. Lubrikační gel britské výroby je klinicky testovaný, má vyvážené pH a neobsahuje parabeny.

Skladem
Kód: 17428
Značka: BABYSTART
599 Kč / ks
Kategorie: NOVINKY
zvyšuje možnost početí, pro otěhotnění:
VIVANTIS babystart ferilsafe plus lubrikacni gel multipack
Novinka

Lubrikační gel FertilSafe PLUS™ Multipack – kompletní balení

Jedná se o speciálně vytvořený lubrikační gel, který je vhodný pro všechny páry, které se snaží otěhotnět. Jedinečná receptura napodobí přirozené prostředí, kterým spermie putují k oplodnění vajíčka. Pomáhá tak zvýšit pravděpodobnost početí, díky hydratačním vlastnostem a vyváženému pH také zvyšuje komfort během pohlavního styku.

Víte, kdy máte své plodné dny? Hlídejte si svou bazální teploty s digitálním bazálním teploměrem. Myslíte si, že jste těhotná? Zjistěte své těhotenství s jednorázovými těhotenskými testy SeeNow 5 ks.


Způsob používání lubrikačního gelu FertilSafe PLUS™

 Dávkování přímo z tuby 75 ml

 • Dostatečné množství lubrikačního gelu vytlačte z tuby přímo na prsty a aplikujte na povrch pánských/dámských genitálií.
 • Gel aplikujte pár minut před pohlavním stykem nebo během pohlavního styku.
 • Při aplikaci dbejte na hygienu (čisté ruce)

Používání opakovaně použitelných aplikátorů

 • vyjměte jeden z aplikátorů z hygienického obalu.
 • Sejměte víčko z tuby a nasaďte aplikátor na konec tuby
 • Táhnutím prstu naplňte aplikátor dostatečným množstvím gelu (půlku až celý)
 • Aplikátor opatrně vložte do pochvy, během aplikace můžete ležet nebo sedět (např. nad toaletou) - záleží na vás, co je vám příjemné
 • Doporučujeme vkládat aplikátor pouze do poloviny, díky tomu se gel rovnoměrně rozprostře kolem vaginální stěny.
 • Pomalu stiskněte píst a aplikujte gel, poté vyjměte aplikátor z pochvy. Gel používejte pár minut před pohlavním stykem nebo během pohlavního styku.
 • Po použití aplikátor vždy důkladně opláchněte pod tekoucí teplou vadou.

Používání předvyplněných aplikátorů

 • Přidržte úzký konec aplikátoru směrem nahoru, otočte uzávěrem, který poté vyhoďte
 • Pomalu vložte úzkou část aplikátoru do pochvy. Během aplikace můžete ležet nebo sedět (např. nad toaletou) - záleží na vás, co je vám příjemné 
 • Zmáčkněte aplikátor a vytlačte gel do pochvy a poté opatrně vyjměte.
 • Aplikátor po vyjmutí odstraňte s domácím odpadem.

 Bezpečnostní pokyny pro používání aplikátorů

BezVýstřižek multi 2pečnostní pokyny pro opakované použitelné aplikátory. Nenechávejte gel připravený a aplikátoru déle než 30 minut před použitím.vNepoužitý gel z aplikátoru odstraňte. Nikdy neschovávejte zbylý gel v aplikátoru pro další použití. Po aplikaci aplikátor důkladně vyčistěte pod tekoucí teplou vodou.

Bezpečnostní pokyny pro předvyplněné aplikátory 5ml. Aplikátor nepoužívejte, pokud je zátka viditelně poškozená nebo otevřená.Aplikátor je určen pouze k jednorázovému použití - po otevření neuchovávejte pro další použití.

Bezpečnostní pokyny pro aplikaci gelu z tuby 75 ml. Nenechávejte otevřenou tubu bez víčka. Nepoužívejte, pokud je tuba viditelně poškozená nebo po datu spotřeby.


Složení

Aqua, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Maris Sal, Ethylhexylglycerin, Magnesium Chloride


Upozorneni

Pokud u vas dojde pri pouziti vaginalniho gelu Fertilsafe k podrazdeni, prestante jej pouzivat a zeptejte se sve lekarky nebo sveho lekare.

Uchovavejte mimo dosah deti. Není určeno pro děti. Fertilsafe lubrikační gel nepouzivejte, pokud jste pred kratkou dobou absolvovala gynekologický zakrok nebo jste mela akutni vaginalni infekci.

Prazdny aplikator po pouziti zlikvidujte s domacim odpadem. Nepoužívejte po datu spotřeby uvedeného na obalu.

Důležité informace

Babystart Fertilsafe PLUS multipack vaginální lubrikační gel je registrovaným zdravitnickým prostředkem na ministerstvu zemědělství.

Balení: Balení obsahuje 1x tubu o obsahu 75 ml, 2x předvyplněné aplikátory 5 ml (vhodné na cesty) a 2x opakovaně použitelné aplikátory a 1x příbalový leták.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě (4-30 °C). Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost: Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měsíc/rok).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: