Vine 20 ml Bachovky č.32

SILNÁ DOMINANCE, NEPRUŽNOST 

Vitis vinifera - Vinná réva - č.32

Složení: 0,2% macerát květu vinná réva (vitis vinifera), 27% alkohol

Skladem
Kód: 11247
Značka: NELSONS
339 Kč / ks
Kategorie: NERVOVÁ SOUSTAVA, PSYCHIKA
velká ctižádost, dominance, shazování ostatních:
agrimony 20ml(1)
Novinka

Vine je vhodný pro lidi, kteří chtějí dominovat ostatním. Jsou ctižádostiví a mají často obrovské schopnosti anebo jsou velice nadaní, ale tyto nepochybně existující schopnosti využívají k dominanci nebo komandování ostatních. Vnitřně zastávají názor, že všechno vědí lépe, kdežto ostatní lidi shazují. I když se nesnaží ostatní lidi přeměnit, nedbají na jejich přání a názory. Vyžadují a očekávají absolutní poslušnost.

Jsou agresivní a pyšní a mohou velmi hladově toužit po moci. V extrémních případech se to projevuje v tvrdosti, krutosti a v absolutní míře bezcitnosti. Dobrým příkladem jsou rodiče nebo nadřízení, kteří vládnou železnou rukou, političtí diktátoři, kteří nasadí všechny prostředky k tomu, aby prosadili své vlastní cíle, nebo školní tyrani, kteří drží ostatní děti pod agresivním nátlakem.

Pozitivním potenciálem Vine jsou lidé, kteří navzdory své silné osobnosti nepotřebují dominovat nad ostatními. Jsou schopni rozpoznat a ocenit dobro v ostatních lidech. Velkoryse povzbuzují a vedou ostatní bez toho, aby je potřebovali kontrolovat a vládnout jim.

 

PATŘÍ DO EMOČNÍ SKUPINY ŽÍT A NECHAT ŽÍT.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: