Elm 20 ml Bachovky č.11

 

 


PŘETÍŽENOST ZODPOVĚDNOSTÍ

Ulmus procera - Jilm - č.11

Složení: 0,2% macerát květu jilm (ulmus procera), 27% alkohol

 

Skladem
Kód: 11157
Značka: NELSONS
339 Kč / ks
Kategorie: NERVOVÁ SOUSTAVA, PSYCHIKA
přehnaná odpovědnost, vyčerpání:
agrimony 20ml(1)
Novinka

Elm je pro lidi, kteří se cítí přetížení úkoly a vlastní zodpovědností. Jinak schopní a spolehliví, najednou ztrácí důvěru ve vlastní schopnosti a cítí se poraženi. Mnohokrát právě k této skupině lidí patří úspěšný manager, pracující ve vedoucí funkci, ve které je zodpovědný i za úspěch ostatních, například lékaři, učitelé, terapeuti, obchodní vedoucí.

Elm je vhodný v situacích, když tito schopní lidé najednou cítí, že nestačí na své úkoly nebo svou zodpovědnost, že nezvládají denní život nebo že je právě ten pohlcuje. Často je to však způsobeno tím, že si naberou příliš mnoho práce bez toho, aby u toho dbali na své vlastní zdraví. Nakonec se dostavuje depresivní rozpoložení a pocit vyčerpání, propojený s dočasnými pochybnostmi o své sebeúctě. Samotná krátkodobá pochybnost o svých vlastních schopnostech vede k pocitu slabosti a neschopnosti.

Pozitivním potenciálem je znovuobnovení víry ve vlastní schopnosti a návrat k normální výkonnosti a sebejistotě. Problémy jsou opět viděny ze správné perspektivy a člověk přibírá jenom tolik úkolů, kolik je schopen zvládnout. Zároveň mu zůstává i čas věnovat se vlastním potřebám.

 

PATŘÍ DO EMOČNÍ SKUPINY NAJÍT RADOST A NADĚJI.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: