Láhev GoodWood edice Vitalvibe GoodWays

Skladem
Kód: 970
Značka: VITALVIBE
690 Kč / ks

GoodWood je praktická a moderní termoláhev v krásném designu. Má velmi lehké tělo, tvořené z udržitelného přírodního bambusu, pod nímž se skrývá dvojitá vrstva z nerezové oceli s vakuovou izolací, která udrží váš nápoj teplý nebo studený po celý den. Stejně tak jako GoodGlass, i GoodWood obsahuje dvoudílný filtr, díky němuž si jednoduše vytvoříte svůj oblíbený nápoj!

Objevte unikátnost naší láhve GoodWood s vygravírovaným stromem života na víčku ze speciální edice od GoodWays a Vitalvibe. Termoláhev je ultralehká, čímž se hodí pro všechny, kteří vyrážejí na dlouhé cesty po venku. Dokáže dotiž udržet nápoj v požadované teplotě po celý den, ať už vyrážíte na výlet do přírody, do města, nebo potřebujete mít svůj teplý nápoj neustále při ruce! Tato láhev je navíc nerozbitná.

V GoodWood vydrží studený nápoj až 12 hodin a horký 6–8 hodin, záleží také na venkovním prostředí.

JAKÁ JE LÁHEV GOODWOOD?

Prospěšná pro zdraví: Je zhotovena z Bambusu a nerezové oceli. Všechny materiály splňují EU standardy pro nezávadnost při kontaktu s nápoji a potravinami. Láhev neobsahuje BPA ani ftaláty.

Odolná: Bambus a nerez vytvářejí odolnou a nerozbitnou kombinaci.

Praktická: Široké hrdlo umožňuje pohodlenou manipulaci a snadné vymývání. Dvoudílné sítko z nerez oceli je multifunkčním filtrem na čajové lístky, bylinky nebo kousky ovoce. Jak si budete přát. Pod bambusovým pláštěm se nacházejí dvě vrstvy nerezové oceli s vakuem uvnitř, které dokážou udržet teplotu vašich nápojů.

Šetrná k přírodě: Pití z kvalitní láhve vyrobené z šetrných materiálů je tou nejekologičtější variantou. Díky dlouhé životnosti se omezuje používání běžných láhví. Všechny materiály, z nichž je láhev zhotovena, pocházejí ze stejného regionu a dodržují tedy zásadu lokálnosti. Výrobce dodržuje férové principy produkce. Bambus patří mezi nejudržitelnější suroviny, jelikož velmi rychle roste a potřebuje malé množství vody. Na jeho pěstění nejsou třeba pesticidy.

Designová: Jedinečný design láhve, propracovaný do nejmenších detailů, dodává láhvi moderní a elegantní vzhled. Na této láhvi ze speciální edice je vygravírovaný strom života Vitalvibe. Naše speciální edice GoodWood se stromem Vitalvibe vznikla jako zpěčetění vzájemné spolupráce těchto dvou udržitelných značek. Symbol stromu života představuje posvátný obrazec, nalezený v mnoha kulturách jako součást umění a spirituality. Je zdrojem léčení, síly, energie a lásky ke všemu živému. Jeho energie je energií růstu, propojení, stability a života.

MOŽNOSTI VYUŽITÍ GOODWOOD

 1. Použití obou částí sítka:
  Hodí se pro čajové lístky, nahrubo namleté kafe, bylinky… Vložíme přímo do větší části sítka, zašroubujeme menším sítkem, zacvakneme do láhve a zalijeme vodou.

 2. Použití jen vrchní části sítka:
  V případě větších kusů ovoce, zeleniny nebo bylinek je vhodné vše vložit přímo do láhve a pouze zacvaknout menší částí sítka tak, aby obsah při pití nešel do úst.

 3. Použití menší části sítka:
  Doporučuje se použít i v případě pití čisté vody, protože voda přes něj teče pomalu a poskytuje tak ideální doušek (vhodné například v autě při řízení).

 4. Použití bez sítka:
  V případě hustých smoothies, kakaa a podobně.Návod k použití:

Před prvním použitím důkladně omyjte. Láhev z bezpečnostních důvodů nevkládejte do myčky. Části, které jsou tvořeny z přírodního bambusu, je třeba mýt ručně a nenechávat je po delší dobu ve vodě, aby nepopraskaly nebo se jinak neznehodnotily.

Materiál:

nerezová ocel, přírodní bambus

Hmotnost a rozměry: 

450 ml – 370 g (bez obalu) / 24 × 7 cm

 

PROČ SPOLUPRACUJEME S GOODWAYS?

GoodWays je brněnská lokální značka, která propojuje čistý skandinávský design s udržitelností. Její zakladatelé a naši přátelé, česko-švédský pár Tereza Svobodová a Johan Nilsson, vždy kladli důraz na skloubení vysoké kvality a bezobalového životního stylu. 

Proto vytvářejí praktické potřeby pro každodenní život, co zároveň krásně vypadají i plně respektují tyto hodnoty. Ať už jde o designové skleněné láhve, bambusové nádobí nebo potřeby pro osobní hygienu.

Hlavní myšlenkou GoodWays je snížení závislosti na jednorázových výrobcích. „Věříme tomu, že pokud nabídneme lidem krásné a praktické znovupoužitelné alternativy, které budou milovat, umožní jim to žít život s menším množstvím odpadu,“ říkají a my s nimi nemůžeme jinak než souhlasit. 

Protože se přikláníme ke stejným hodnotám, spolupráce Vitalvibe s GoodWays nám jednoduše dává smysl. V propojení s touto značkou vidíme skvělou příležitost, jak umožnit vám, našim milým zákazníkům, ještě více skloubit radost a lásku k přírodě s kvalitní péči o sebe samé. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: