Láhev GoodGlass Thermo edice Vitalvibe GoodWays

Momentálně není k dispozici
Kód: 969
Značka: VITALVIBE
590 Kč / ks

Dejte sbohem plastovým láhvím. Ekologická láhev GoodGlass Thermo z dvojvrstvého skla s nerezovým sítkem a bambusovým víčkem v jedinečném stylu zajistí dokonalý požitek z pití vody, bylinkové či ovocné infuze i teplého nápoje.

Objevte unikátnost naší láhve GoodGlass Thermo s vygravírovaným stromem života na víčku z limitované edice od GoodWays a Vitalvibe. Láhev GoodGlass Thermo je skleněný infuzér, přizpůsobený modernímu životnímu stylu. Je vyrobený z pečlivě vybraných materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Čiré sklo, přírodní bambus a nerezová ocel se spojují v jedno a vytváří z GoodGlass Thermo krásnou designovou láhev, kterou budete chtít mít všude s sebou.

Ideální pro vytvoření vašich oblíbených teplých nápojů.

Díky dvojité stěně z borosilikátového skla má univerzální použití. Lze ji použít jak na studené, tak i na teplé nápoje a infuze. Nepálí a udržuje nápoj na příjemně pitelné teplotě po dobu 2–3 hodin. Díky tomu, že je průhledná, vám umožňuje být kreativní a jednoduše vytvářet krásné a chutné infuze!JAKÁ JE LÁHEV GOODGLASS THERMO?

 • Prospěšná pro zdraví: Je zhotovena z pevného skla, nerezového filtru a bambusového víčka. Všechny materiály splňují EU standardy pro nezávadnost při kontaktu s nápoji a potravinami. Láhev neobsahuje BPA ani ftaláty.
 • Odolná: Speciální dvouvrstvé borosilikátové sklo zajišťuje vyšší odolnost než má běžné sklo. Zvládne i vroucí vodu, velký chlad i střídání teplot.
 • Praktická: Široké hrdlo umožňuje pohodlenou manipulaci a snadné vymývání. Dvojitá skleněná stěna udrží teplotu nápoje. Dvoudílné sítko z nerez oceli je multifunkčním filtrem na čajové lístky, bylinky nebo kousky ovoce. Jak si budete přát.
 • Šetrná k přírodě: Pití ze skla je tou nejekologičtější variantou. Díky dlouhé životnosti se omezuje používání běžných plastových láhví. Všechny materiály, z nichž je láhev zhotovena, pocházejí ze stejného regionu a dodržují tedy zásadu lokálnosti. Výrobce dodržuje férové principy produkce. Bambus patří mezi nejudržitelnější suroviny, jelikož velmi rychle roste a potřebuje malé množství vody. Na jeho pěstění nejsou třeba pesticidy.
 • Designová: Jedinečný design, propracovaný do nejmenších detailů, dodává láhvi moderní a elegantní vzhled. Na této láhvi z limitované edice je vygravírovaný strom života Vitalvibe.Naše limitovaná edice GoodGlass se stromem Vitalvibe vznikla jako zpěčetění vzájemné spolupráce těchto dvou udržitelných značek. Symbol stromu života představuje posvátný obrazec, nalezený v mnoha kulturách jako součást umění a spirituality. Je zdrojem léčení, síly, energie a lásky ke všemu živému. Jeho energie je energií růstu, propojení, stability a života.MOŽNOSTI VYUŽITÍ GOODGLASS THERMO

 1. Použití obou částí sítka:
  Hodí se pro čajové lístky, nahrubo namleté kafe, bylinky… Vložíme přímo do větší části sítka, zašroubujeme menším sítkem, zacvakneme do láhve a zalijeme vodou.

 2. Použití jen vrchní části sítka:
  V případě větších kusů ovoce, zeleniny nebo bylinek je vhodné a esteticky žádoucí vše vložit přímo do láhve a pouze zacvaknout menší částí sítka tak, aby obsah při pití nešel do úst.

 3. Použití menší části sítka:
  Doporučuje se použít i v případě pití čisté vody, protože voda přes něj teče pomalu a poskytuje tak ideální doušek (vhodné například v autě při řízení).

 4. Použití bez sítka:
  V případě hustých smoothies, kakaa a podobně.Návod k použití:

Před prvním použitím důkladně omyjte. Skleněnou láhev z bezpečnostních důvodů nevkládejte do myčky, samotný filtr může přijít do myčky. Části, které jsou tvořeny z přírodního bambusu, je třeba mýt ručně a nenechávat je po delší dobu ve vodě, aby nepopraskaly nebo se jinak neznehodnotily.

Materiál:

borosilikátové sklo, nerezová ocel, přírodní bambus

Hmotnost a rozměry: 

570 g (bez obalu) / 24 × 7 cm / 450ml

 

PROČ SPOLUPRACUJEME S GOODWAYS?

GoodWays je brněnská lokální značka, která propojuje čistý skandinávský design s udržitelností. Její zakladatelé a naši přátelé, česko-švédský pár Tereza Svobodová a Johann Nilsson, vždy kladli důraz na skloubení vysoké kvality a bezobalového životního stylu. 

Proto vytvářejí praktické potřeby pro každodenní život, co zároveň krásně vypadají i plně respektují tyto hodnoty. Ať už jde o designové skleněné láhve, bambusové nádobí nebo potřeby pro osobní hygienu.

Hlavní myšlenkou GoodWays je snížení závislosti na jednorázových výrobcích. „Věříme tomu, že pokud nabídneme lidem krásné a praktické znovupoužitelné alternativy, které budou milovat, umožní jim to žít život s menším množstvím odpadu,“ říkají a my s nimi nemůžeme jinak než souhlasit. 

Protože se přikláníme ke stejným hodnotám, spolupráce Vitalvibe s GoodWays nám jednoduše dává smysl. V propojení s touto značkou vidíme skvělou příležitost, jak umožnit vám, našim milým zákazníkům, ještě více skloubit radost a lásku k přírodě s kvalitní péči o sebe samé. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: