Láhev GoodGlass Simple edice Vitalvibe GoodWays

Skladem
Kód: 968
Značka: VITALVIBE
560 Kč / ks

Dejte sbohem plastovým láhvím. Ekologická skleněná láhev GoodGlass Simple s bambusovým víčkem v jedinečném stylu zajistí dokonalý požitek z pití čisté vody, smoothie a bylinkové či ovocné infuze.

Objevte unikátnost naší láhve GoodGlass Simple s vygravírovaným stromem života na víčku z limitované edice od GoodWays a Vitalvibe. GoodGlass Simple je skleněná láhev, která je „jednoduše“ dokonalá. Její elegantní design vám umožní nespočet možností použití – od malé vycházky s přáteli až po pracovní schůzky s klienty. 

Je skvělá pro ty, kteří chtějí dodržovat zdravý pitný režim v průběhu celého dne. Její výhodou je lehkost a větší objem, který mnozí z vás určitě ocení! Díky tomu, že je jednostěnná, hodí se především na vodu a různé studené bylinkové a ovocné infuze a šťávy.

JAKÁ JE LÁHEV GOODGLASS SIMPLE?

Prospěšná pro zdraví: Je zhotovena z pevného skla, nerezového filtru a bambusového víčka. Všechny materiály splňují EU standardy pro nezávadnost při kontaktu s nápoji a potravinami. Láhev neobsahuje BPA ani ftaláty.

Odolná: Speciální, jednovrstvé borosilikátové sklo zajišťuje vyšší odolnost než má běžné sklo v kombinaci s nízkou hmotností. Zvládne i vroucí vodu, velký chlad i střídání teplot.

Praktická: Široké hrdlo umožňuje pohodlenou manipulaci a snadné vymývání. Jednoduché sítko z nerez oceli je multifunkčním filtrem, který udrží bylinky nebo kousky ovoce tam, kde má, tedy v láhvi. 

Šetrná k přírodě: Pití ze skla je tou nejekologičtější variantou. Díky dlouhé životnosti se omezuje používání běžných plastových láhví. Všechny materiály, z nichž je láhev zhotovena, pocházejí ze stejného regionu a dodržují tedy zásadu lokálnosti. Výrobce dodržuje férové principy produkce. Bambus patří mezi nejudržitelnější suroviny, jelikož velmi rychle roste a potřebuje malé množství vody. Na jeho pěstění nejsou třeba pesticidy.

Designová: Jedinečný design láhve, propracovaný do nejmenších detailů, dodává láhvi moderní a elegantní vzhled. Na této láhvi z limitované edice je vygravírovaný strom života Vitalvibe.Naše limitovaná edice GoodGlass se stromem Vitalvibe vznikla jako zpěčetění vzájemné spolupráce těchto dvou udržitelných značek. Symbol stromu života představuje posvátný obrazec, nalezený v mnoha kulturách jako součást umění a spirituality. Je zdrojem léčení, síly, energie a lásky ke všemu živému. Jeho energie je energií růstu, propojení, stability a života.Návod k použití:

Před prvním použitím důkladně omyjte. Skleněnou láhev z bezpečnostních důvodů nevkládejte do myčky. Části, které jsou tvořeny z přírodního bambusu, je třeba mýt ručně a nenechávat je po delší dobu ve vodě, aby nepopraskaly nebo se jinak neznehodnotily.

Materiál:

borosilikátové sklo, nerezová ocel, přírodní bambus

Hmotnost a rozměry: 

380 g (bez obalu) / 24 cm × 7 cm / 650ml

 

PROČ SPOLUPRACUJEME S GOODWAYS?

GoodWays je brněnská lokální značka, která propojuje čistý skandinávský design s udržitelností. Její zakladatelé a naši přátelé, česko-švédský pár Tereza Svobodová a Johann Nilsson, vždy kladli důraz na skloubení vysoké kvality a bezobalového životního stylu. 

Proto vytvářejí praktické potřeby pro každodenní život, co zároveň krásně vypadají i plně respektují tyto hodnoty. Ať už jde o designové skleněné láhve, bambusové nádobí nebo potřeby pro osobní hygienu.

Hlavní myšlenkou GoodWays je snížení závislosti na jednorázových výrobcích. „Věříme tomu, že pokud nabídneme lidem krásné a praktické znovupoužitelné alternativy, které budou milovat, umožní jim to žít život s menším množstvím odpadu,“ říkají a my s nimi nemůžeme jinak než souhlasit. 

Protože se přikláníme ke stejným hodnotám, spolupráce Vitalvibe s GoodWays nám jednoduše dává smysl. V propojení s touto značkou vidíme skvělou příležitost, jak umožnit vám, našim milým zákazníkům, ještě více skloubit radost a lásku k přírodě s kvalitní péči o sebe samé. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: