Esenciální olej R.C.™ 5 ml Young Living

Poslední 1 ks k dispozici.

Momentálně není k dispozici
Kód: 536
470 Kč / ks

Směs esenciálních olejů R.C.™ poskytuje úlevu od nachlazení, zánětu průdušek, bolesti v krku, zánětu dutin, kašle a ucpání nosu. Uvolňuje dýchací cesty, bojuje proti plicním infekcím a zmírňuje příznaky alergie.

Použítí: rozprašujte v místnosti pomocí difuzéru. Aplikujte čistý olej na chodidla. Pro aplikaci na pokožku řeďte 1:1 s rostlinným olejem a nevystavujte ji poté přímému slunečnímu záření. Inhalujte přímo z dlaní. nanést na hrudník, krk, hrdlo nebo kolem nosu. Lze použití jako horký obklad. Naneste 4-8 kapek na vatový tampón a umístěte na ventilátor.

Složení:

  • Eucalyptus globulus se ukázal jako silně antimikrobiální. Usnadňuje vykašlávání, rozpouští hleny, ničí bakterie, plísně a viry a má dezinfekční účinky. Zmírňuje infekce v krku a plicích, například při zánětu nosohltanu, zánětu hrtanu, chřipce, zánětu vedlejších nosních dutin, zánětu průdušek, zápalu plic.
  • Eucalyptus radiata je protiinfekční, antibakteriální, antivirový, protizánětlivý a usnadňuje vykašlávání. Silně působí proti zánětu průdušek a zánětu nosních dutin.
  • Eucalyptus citriodora uvolňuje a desinfikuje nosní dutiny a plíce. Má protizánětlivé, protiinfekční účinky a omezuje záchvaty.
  • Myrta (Myrtus communis) podporuje dýchací systém a pomáhá léčit chronický kašel a tuberkulózu. Je vhodný proti kašli a na bolestech na hrudi u dětí. Uvolňuje nosní dutiny a pomáhá při infekcích hrdla.
  • Borovice (Pinus sylvestris) uvolňuje a desinfikuje dýchací systém, zvláště průdušky. Od dob Hippokrata byl olej používán pro podporu dýchání a boj proti infekcím. Podle Daniela Pénoëla je borovice jedním z nejlepších olejů na zánět průdušek a zápal plic.
  • Smrk (Picea mariana) podporuje dýchací a nervový systém. Má protiinfekční, antiseptické a protizánětlivé účinky.
  • Majoránka (Origanum majorana) podporuje dýchací systém a snižuje křeče. Má  protizánětlivé, antibakteriální a antiseptické účinky.
  • Levandule (Lavandula angustifolia) působí proti záchvatům, nízkému tlaku, je protizánětlivá a antiseptická. Má relaxační účinky.
  • Cypřiš (Cypressus sempervirens) podporuje krevní oběh a lymfatický tok. Má protizánětlivé, antibakteriální, antimikrobiální, dezinfekční, osvěžující a relaxační účinky a rozpouští hlen.
  • Máta peprná (Mentha piperita) účinně uvolňuje a dezinfikuje nos a plíce. Uvolňuje nosní dutiny, zmírňuje kašel, zlepšuje proudění vzduchu do plic a zabíjí vdechované bakterie, plísně a viry. 

 Terapeutická kvalita esenciální olejů Young Living

Společnost Young Living je světovou jedničkou v produkci 100% přírodních esenciálních olejů nejvyšší terapeutické třídy. Klíčem ke kvalitě a čistotě olejů je proces výroby zvaný "seed to seal", neboli od semínka k obalu, který zajišťuje maximální kontrolu nad celým procesem vzniku esenciálních olejů - od pěstování rostlin na vlastních farmách, přes pečlivou destilaci při nízkém tlaku a teplotě, až po testování olejů v laboratoři a konečné zabalení produktu. Doktor Gary Young, zakladatel Young Living, studoval ve Francii, Egyptě a středomoří starověké a středověké způsoby výroby a využití esenciálních olejů pro tělesné i psychické zdraví. Pěstováním bylin na vlastních farmách a pečlivou výrobou podle původních postupů se Gary Youngovi podařilo dosáhout kvality a účinnosti esenciálních olejů, která byla v několika posledních staletích zapomenuta. 

Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

OBSAH: 5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: