CORDYCEPS prášek BIO 100 g BRAINMAX

Cordyceps je houba, která vyrůstá z larválního těla hmyzu v nadmořských výškách kolem 3 800 metrů, aby vytvořila silně léčivou houbu. Předpokládá se, že léčivé houby, jako například cordyceps, se používají v tradičních léčebných praktikách přibližně od roku 5000 př. n.l. Cordyceps je vhodný pro osoby, kteří se zajímají o celkovou vitalitu a obranyschopnost organismu a také fyzickou výkonnost a vytrvalost, protože obsahuje adenosin, který je základním kamenem ATP (adenosintrifosfátu) - jednoho z hlavních zdrojů energie v buňkách.

BrainMax Cordyceps je pěstován na organickém substrátu, jehož základem je organická rýže a organický proteinový prášek z larev bource morušového. Navíc jsou veškeré houby z každé šarže testovány v německé nezávislé laboratoři na více jak 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů. Testujeme také PAHs a radioaktivitu.

Skladem
Kód: 18417
Značka: BRAINMAX
360 Kč / ks

Cordyceps je legendární čínská medicinální cizopasná houba, která roste v horských oblastech Tibetu a Číny. Cordyceps je v tradiční čínské medicíně tak ceněn, že byl k dispozici výhradně císařově rodině. Asi nejzajímavější na ni je to, že prorůstá tělem hmyzu a to nejen toho mrtvého, ale i živého, kterého tato invaze po čase zahubí. Byla využívána pro podporu vitality, fyzické výkonnosti, vytrvalosti a k podpoře libida. Obsahuje vitamíny, minerály, bílkoviny, aminokyseliny, koenzym Q10 a díky tomu je oblíbená především mezi sportovci. 

Přednosti BrainMax Pure Cordyceps prášku:

  • Houba pěstovaná na organickém substrátu.
  • 100% VEGAN, Non-GMO
  • Vitalita organismu
  • Duševní podpora
  • Fyzická vytrvalost

Dávkování

  • 1 - 3 g denně s minimálním půlhodinovým odstupem od jídla, rozmíchat v cca 1dcl vody a vypít (1 zarovnaná kávová lžička = 2 g prášku).
  • Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.
  • Užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle).
  • Cordyceps by se neměl užívat pozdě večer, aby nenarušoval spánek.
  • Při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. Například ve formě BrainMax Pure Camu Camu.

Přednosti BrainMax Pure Cordyceps prášku

 

Vitalita organismu

Medicinální houby včetně Cordycepsu se v čínské medicíně používají k posílení obranyschopnosti organismu a celkové vitalitě.

 
 

Fyzická výkonnost

Tradiční čínská medicína věří, že Cordyceps pozitivně působí jak na duševní stránku, tak i rozvoj fyzické vytrvalosti.

 

Zdroj zdraví prospěšných látek

BrainMax Pure Cordyceps je bohatým zdrojem betaglukanů, minerálů, stopových prvků i vitamínů.

Balení: 100 g
  na 100g
Energetická hodnota 1319 kJ / 314 kcal
Tuky 2,7 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 g
Sacharidy 32,1 g
- z toho cukry
 
4,7 g
Vláknina
 
26.1 g
Bílkoviny 27,3 g
Sůl
 
< 0,1 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: