RESCUE NIGHT sprej na spaní 20 ml

nespavost, stres, strach, ...

Skladem
Kód: 117825083
425 Kč / ks

RESCUE Night - sprej pro klidný spánek

RESCUE Night, kombinace RESCUE a květu Bílého kaštanu (White Chestnut), pomáhá uklidnit myšlenky před usnutím, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném usínání. Uplatní se v každé domácnosti.

Detailní popis: Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne, atd. RESCUE Night sprej přináší uvolnění těla i mysli, a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku.

Použití: Sprej stačí nastříkat (dvě stříknutí několik hodin před usnutím do sklenice s vodou, nebo i přímo do úst), a pomalu upíjet.

Dle potřeby zopakovat, v případě probuzení se nebo neklidu zopakovat.

Sprej neobsahuje chemické látky, je zcela přírodního původu ,a tak je možné použít ho i pro děti.

Neobsahuje alkohol, je konzervován glycerinem.    

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Bach Flower Remedies Ltd. jsou originální Bachovy esence dovážené na český trh ve vysoké kvalitě podle originálních receptur. Bachova terapie stejně jako homeopatie patří do sféry informační "medicíny" a neustále získává na oblibě lidí vidících přínos v péči o své tělo i duši v souvislostech.