RESCUE Night - NOČNÍ kapky na spaní 10 ml BEZ ALKOHOLU

nespavost, strach, stres, ...

Skladem
Kód: 72734569
325 Kč –8 % 298 Kč / ks
vyr 166RN10
Akce Tip
325 Kč –8 %

RESCUE NIGHT kapky na spaní

doplněk stravy

Pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání.
Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho,
jestli vůbec usne, atd. RESCUE Night kapky přináší uvolnění těla i mysli, a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku.

Použití: Kapky stačí nakapat několik hodin před usmutím do sklenice s vodou(nebo i přímo do úst) a pomalu upíjet.

Dle potřeby zopakovat, v případě probuzení se nebo neklidu, opět zopakovat. Kapky neobsahují chemické látky, jsou zcela přírodního původu, a tak je možné je použít i pro děti. Neobsahují alkohol, jsou konzervovány glycerinem, který má jemně násládlou a příjemnou chuť.

Složení: macerát květů rostlin Devaterník penízkovitý, Netýkavka žláznatá, Bílá lesní réva, Snědek okoličnatý, Slíva třešňová, Bílý kaštan v glycerinovém roztoku.

Obsah: 10 ml

Doporučené dávkování: 4x denně, 4 kapky do sklenice s vodou upíjet postupně anebo 4 kapky pod jazyk. Překročení denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko. Vhodné i pro těhotné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty Bach Flower Remedies Ltd. jsou originální Bachovy esence dovážené na český trh ve vysoké kvalitě podle originálních receptur. Bachova terapie stejně jako homeopatie patří do sféry informační "medicíny" a neustále získává na oblibě lidí vidících přínos v péči o své tělo i duši v souvislostech.